TOPlist

OnePlus 3 už za měsíc, mrkněte na amatérské fotografie

OnePlus gallery

Čtvrtý model zajímavé čínské společnosti OnePlus se chystá rozvířit vody vlajkových lodí už za měsíc. Zda bude opět podlamovat kolena svým konkurentům parádní nadílkou hardwaru a podezřele nízkou cenou zatím není známo – i konkrétní verze specifikací se s každým dalším únikem informací rozcházejí. Co však už nyní s jistotou můžeme potvrdit je vzhled nového OnePlus 3.

Fotografie OnePlus 3 – připomíná vám Honor?

V červnu připravované odhalení vlajkové lodi společnosti OnePlus s sebou stále nese spoustu tajností – tu graficky zajímavější část se však podařilo odhalit. Vzhled nového zařízení běžícího na OS Oxygen už není žádným tajemstvím. Amatérské fotografie modelu OnePlus 3 se tváří víc než věrohodně, čemuž napomáhá i zachycení oficiálně používaného systému. Podle snímků se skoro zdá, že se nové OnePlus mohlo inspirovat u čínského kolegy Honor. Posuďte sami a dejte nám vědět v komentářích:

Specifikace stále mlhavé

V současné době se diskutuje o procesoru Snapdragon 820, doplněným o grafické jádro Adreno 530 a 4 GB RAM. Ta by měla být stejně velká v obou paměťových verzích – jak 32 tak 64 GB. Verze se však často liší a proto nezbývá, než si počkat na oficiální odhalení.

Zdroj: androidcommunity.com.

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)