TOPlist

Větší baterie pro OnePlus 12? Toto jsou prý jeho specifikace

OnePlus 12 specifikace parametry únik tip OnLeaks

Je to jen pár hodin, co se na internetu objevily rendery zachycující předpokládanou podobu nového vlajkového telefonu OnePlus 12. Stejní autoři, tedy OnLeaks a server Smartprix, mají nyní na svědomí seznam údajných parametrů. Jelikož nás od představení tohoto telefonu dělí ještě hromada času, je potřeba brát tyto specifikace dost s odstupem. Nicméně pokud by se ukázaly jako reálné, asi bychom se nezlobili. Došlo by totiž na pár příjemných upgradů oproti současné generaci.

Společnost OnePlus do svých telefonů vkládá působivé displeje a ani v tomto případě tomu prý nebude jinak. Zmíněn je 6,7palcový 2K AMOLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz. Mohl by mít také technologii LTPO. OnePlus 12 údajně bude s největší pravděpodobností využívat čipset Snapdragon 8 Gen 3, což bude nejnovější a nejvýkonnější procesor od Qualcommu. Očekává se, že bude podpořen 16GB operační pamětí LPDDR5X a 256GB úložištěm UFS 4.0. Možná bude k dispozici i 512GB varianta.

Po stránce výdrže by měla sloužit zvětšená baterie. Řeč je o kapacitě 5 400 mAh. Co se týče doplňování energie, OnePlus 12 by mohl mít bleskurychlé 100W kabelové nabíjení a 50W bezdrátové nabíjení. Únik / tip dál poukazuje na to, že telefon bude mít 64MPx hlavní fotoaparát doplněný 50MPx ultrazoomem a fotoaparátem s 3x optickým zoomem. Tento fotoaparát také ponese značku Hasselblad. Vpředu by mohl být 32MPx fotoaparát pro selfie.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na poslední OnePlus mobily?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)