TOPlist

Nové rendery poodhalují pravděpodobný vzhled mobilu OnePlus 12

OnePlus rendery OnLeaks

Sotva se nadšeným zájemcům pořádně ohřívá v ruce telefon OnePlus 11, už jsou na světě velké úniky či tipy, které se zaměřují na novou vlajku OnePlus 12. Aktuálně se na internetu objevily rendery, které by mohly zachycovat pravděpodobný finální vzhled tohoto mobilu. Podle těchto počítačově vytvořených obrázků by nemělo dojít na žádné dramatické změny oproti starší generaci, nicméně i pár malých viditelných  detailů by mohlo vnímání zákazníků změnit.

Při pohledu na displej telefonu je patrné, že čínský výrobce nejspíš přesune přední kamerku z levého horního rohu doprostřed. Další změna by se pak týkala i umístění, respektive orámování zadních foťáků. Na renderech od známého autora OnLeaks a redakce Smartprix je vidět, že zatímco celkový design modulu fotoaparátu zůstává shodný s předchůdcem, OnePlus 12 používá čtvercový ostrůvek fotoaparátu, který plynule přechází do bočního rámu.

Pod prstencem fotoaparátu se nachází chromovaný výstupek z nerezové oceli, který zajišťuje vytříbenou estetiku. Vzhledem k horizontálnímu skládání periskopových čoček se v modulu našlo jen omezené místo pro LED blesk. Společnost OnePlus proto přemístila LED blesk mimo kruhový prstenec a umístila jej do levého horního rohu ostrůvku. Právě vytvoření nového obdélníku a přemístění blesku by někomu nemuselo být z estetického hlediska úplně po chuti.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na rendery OnePlus 12?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)