To je nádhera! OnePlus 11 představeno v nové edici, která vám vyrazí dech

oneplus 11 edice jupiter

OnePlus 11 mělo svou čínskou premiéru v prosinci, na globálním trhu se pak ukázala v únoru, konkrétně na veletrhu MWC. Telefon je nabízený v černé a zelené barvě, nicméně dnes se rozšiřuje o novou, třetí variantu, která vypadá naprosto skvěle.

Edice Jupiter Rock vychází z povrchu planety, která nese tento název. Každý kus telefonu má unikátní vzor a to díky materiálu, který OnePlus označuje jako “3D microcrystalline rock”. Vývoj zadního panelu trval více než rok a materiál prošel celkem 9 složitými procesy. OnePlus popisuje nový materiál jako chladný, ale příjemný na dotek a přirovnalo ho k nefritu, což je druh drahokamu.

OnePlus 11 Jupiter Rock má rovněž 16 GB RAM a 512GB úložiště. Cena je stejná jako u černé a zelené varianty – 4 899 CNY, což je v přepočtu asi 15 000 korun. Předobjednávky jsou v Číně již spuštěny, avšak do Evropy se tento exkluzivní kousek s největší pravděpodobností bohužel nepodívá.

OnePlus 11 Jupiter Rock Limited Edition unboxing …

OnePlus 11 Jupiter Rock Limited Edition unboxing ...

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí tato edice OnePlus 11?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)