Stahujte! Android 14 s One UI 6 míří do telefonů řady Galaxy S22

samsung galaxy s22 aktualizace
  • Řada Samsung Galaxy S22 dostává aktualizaci na One UI 6
  • V tuto chvíli se nejvíce šíří v Nizozemsku 
  • Během několika dní by měla dorazit do zbytku Evropy

Samsung na konci října vydal aktualizaci zahrnující systém One UI 6 s Androidem 14 pro telefony Galaxy S23 a následně jeden z moderátorů fóra komunity Samsung odhalil tabulku se všemi telefony, na které se nový systém dostane. Následně ale ji ale z prozatím neznámého důvodu smazal, přesto však drží (s dvoudenním zpožděním) svůj slib. Aktualizace totiž nyní míří i na telefony řady Galaxy S22.

Aktualizace se posledních pár hodin šíří po Evropě, nejvíce uživatelů ji hlásí v Nizozemsku. Je dostupná na telefonech Galaxy S22, Galaxy S22+ a Galaxy S22 Ultra. Jihokorejský gigant ji jako vždy zavádí postupně, takže může trvat několik hodin, maximálně dní, než se dostane ke všem evropským uživatelům.

Samsung-Galaxy-S22-Ultra-One-UI-6

Pokud Samsung dodrží svůj původně zveřejněný harmonogram, budou s nejvyšší pravděpodobností následovat telefony Galaxy A34, Galaxy A54, Galaxy S23 FE, Galaxy Z Flip5, Galaxy Z Flip4, Galaxy Z Fold5, Galaxy Z Fold4, Galaxy A13 5G a Galaxy A33, Galaxy A53, Galaxy A52(s) a řada Galaxy S21. Kompletní seznam se nachází v našem původním textu.

Už jste dostali aktualizaci na One UI 6?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)