One UI 5 s Androidem 13 míří na další tři starší zařízení. Dorazil už i k vám?

samsung galaxy s10 lite android 13

Samsung nezahálí a na Android 13 s nadstavbou One UI 5 aktualizoval většinu vlajkových lodí i hromadu mobilů střední třídy. Nyní se nový systém dostává do dalších třech starších zařízení. Konkrétně jde o Samsung Galaxy A71 5G, Samsung Galaxy S10 Lite a Samsung Galaxy Tab S7 FE.

Samsung Galaxy A71 5G se v Česku nikdy oficiálně neprodával a pokud máte 4G verzi, tak ta dostala aktualizaci už v listopadu. Nicméně byla jako první spatřena ve Spojených arabských emirátech a to s firmwarovým označením A716BXXU6EVL2. Kromě novinek, které nabízí nadstavba One UI 5 mohou uživatelé počítat také s prosincovými bezpečnostními záplatami.

V našich končinách může ale leckoho zaujmout aktualizace na model Galaxy S10 Lite. Právě ten jako jediný z této řady dostane nový systém. Základní S10, ani S10+ Android 13 nedostanou. V tuto chvíli se šíří update v Nizozemsku spolu s listopadovými bezpečnostními záplatami, přičemž aktualizace se označuje jako G770FXXU6HVK5. Jásat mohou také majitelé tabletu Galaxy Tab S7 FE, jehož aktualizace se nyní šíří ve Velké Británii s označením T736BXXU1CVL1.

Už dostal váš telefon aktualizaci na One UI 5?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)