TOPlist

Nadstavba One UI 4.1 míří do dalších dvou Samsung mobilů

galaxy s20 fe one ui 4.1

U Samsungu jsme si zvykli na to, že pravidelně a hlavně rychle aktualizuje své telefony na nejnovější systémy. Na konferenci, kdy došlo na představení řady Galaxy S22 jsme se dočkali mimo jiné také vylepšené nadstavby One UI 4.1, která nyní míří na telefony Samsung Galaxy S20 FE 5G a původní Galaxy Fold.

Systém One UI 4.1 míří do dalších dvou telefonů

Momentálně byla aktualizace na těchto dvou telefonech spatřena v Polsku a Francii, takže je jen otázkou času, než se dostane i k nám. V případě Galaxy S20 FE 5G se označuje jako G781BXXU4FVC2 a přináší sebou také březnové bezpečnostní záplaty, u Galaxy Foldu pak F90xxXXU6HVC6 a rovněž můžeme počítat s posledními bezpečnostními aktualizacemi.

Je nutné podotknout, že u první generace ohebného telefonu je aktualizace dostupná jak na 4G, tak i na 5G verzi tohoto mobilu. Jestliže tedy máte některý z výše uvedených telefonů, určitě mrkněte do Nastavení > Aktualizace softwaru a pokud ji máte, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Máte One UI 4.1 na svém telefonu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)