TOPlist

Samsung už láká na One UI 4.0 beta se systémem Android 12

One UI 4.0 beta Android 12 Galaxy S21

Docházejí čipy a kvůli tomu byla zrušena úplně celá letošní vlajková řada Galaxy Note. Již dříve potvrzená smutná zpráva pro Samsung i jeho fanoušky. Po softwarové stránce se ale korejskému gigantovi evidentně daří makat dokonce nad plán. V oficiálních kanálech společnosti se totiž objevil plakát lákající na novou verzi nadstavby One UI 4.0 beta, se kterou přijde také nový Android 12. Oproti předchozím rokům jde o významný předstih.

One UI 4.0 beta Android 12 Galaxy S21 plakát

Testovací verze nadstavby by se v první vlně pochopitelně týkala modelů ze série Galaxy S. Tak je tomu už zvykem. Velmi příjemné překvapení ale nejspíš nastává s ohledem na termíny. Plakát k vydání přichází ještě na konci července, přičemž vloni se tak stalo až v průběhu září. Konkrétní datum na plakátu není, nicméně pokud nejde o nechtěný předčasný únik, majitelé telefonů Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra se asi dočkají kombinace One UI 4.0 beta / Android 12 nečekaně brzy. To by pak pravděpodobně znamenalo i dřívější vydání ostré verze.

Kterou verzi One UI momentálně máte?

Zdroj: Sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)