Ohebný telefon od Honoru zatím neuvidíme: Šéf společnosti prozradil důvody

Ohebný telefon od Honoru

Honor nedávno na akci v Paříži představil telefon Honor View 20. Na akci se objevil i přímo šéf společnosti George Zhao. Rozpovídal se o ohebných telefonech a důvodech, proč od Honoru v brzké době takový telefon neuvidíme. Minimálně pro rok 2019 má společnost jiné plány.

Ohebný telefon od Honoru brzy neuvidíme. Není pro to důvod, říká šéf společnosti

“Vývoj ohebných telefonů probíhá, ale pro nás je důležitější zkušenost a zážitek,” říká George Zhao. “Z technického hlediska jsou ohebné telefony skvělé, ale proč je potřebujeme, co nabídnou uživatelům navíc?”, dodal v rozhovoru pro techradar.com. “Spojení dvou telefonů” dohromady ve výsledku znamená, že zařízení bude mít velkou tloušťku a bude nepohodlné, tvrdí šéf Honoru. Údajně nyní neexistuje taková technologie, která by z ohebných telefonů mohla udělat užitečné zařízení.

Huawei ohebný 5G telefon

Jde o rozhodně zajímavá slova. Vypadá to, že Honor se u ohebných telefonů vydává odlišnou cestou než Huawei. Mateřská společnost oznámí ohebný telefon na veletrhu MWC 2019 za měsíc. Zhao dodal, že by Honor mohl přinést podobné zařízení také, což není moc překvapivé, protože obě společnosti sdílí stejné výzkumné a technologické centrum. Podle šéfa Honoru se chtějí v blízké budoucnosti soustředit na zbavení výřezu a vytvoření bezrámečkového telefonu.

Royole Corporation FlexPai

Promluvil i na téma čtečky otisků prstů v displeji. V brzké době se také nedá očekávat. A to hlavně ze dvou důvodů. Honor telefony používají LCD panely, se kterými nová technologie nefunguje, jako druhý důvod uvedl George Zhato to, že klasické čtečky otisků prstů jsou stále rychlejší i bezpečnější.

Souhlasíte se slovy šéfa Honoru? Mají ohebné telefony smysl nebo ne?

Zdroj: techradar.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)