Bude takto vypadat ohebný mobil Samsung Galaxy? Nový render mnohé napovídá

ohebny mobil samsung design

Minulý týden se oficiálně oznámil ohebný displej Samsung Galaxy, samotný ohebný mobil byl ještě zahalen a neznáme to, jak bude ve finále vypadat. Nicméně lidé z LetsGoDigital nyní vytvořili 3D rendery, které jsou založené jednak na tom, co jsme již mohli vidět a také na patentech společnosti Samsung. Ve výsledku se ukazuje možný design toho, jak bude ohebný mobil Samsung Galaxy vypadat.

Ohebný mobil Samsung Galaxy bude mít na přední straně větší rámečky

Před několika dny jsme mohli vidět jiný koncept, který ukazoval přední displej s minimálními rámečky kolem displeje. Tak dobře na tom zatím telefon nebude, už ze samotné velikosti displeje, o kterém víme, že má 4,6 palce se dá odvodit, že bude mít větší rámečky. Rozlišení displeje je pak 480 x 1960 pixelů. Mnohem více tak spíše bude vypadat jako na renderech LetsGoDigital.

ohebny mobil samsung render

Druhý a hlavní displej má velikost 7,3″, rozlišení 1536 x 2152 pixelů. Zde už bychom měli vidět mnohem menší rámečky kolem displeje. Vrchní strana by měla mít větší rám kvůli selfie kameře, senzorům apod. Kompletního odhalení tohoto telefonu bychom se měli dočkat v březnu, cena nebude moc nízká. Poslední spekulace hovoří o částce v přepočtu 50 tisíc Kč.

Líbil by se vám ohebný telefon Samsung Galaxy s tímto designem?

Zdroje: gsmarena.com, letsgodigital.org

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)