Ohebné véčko od Samsungu na prvních fotografiích. Nechybí dva displeje

ohebne vecko samsung galaxy fold

Na konci října Samsung poprvé upozornil na novou generaci ohebného telefonu, která připomíná ohebné véčko podobně jako Motorola Razr. Nyní jsme se dočkali prvních fotografií tohoto telefonu. Chystaná novinka se objevila na čínských sociálních sítích. Vidět můžeme i například to, že telefon bude mít druhý miniaturní displej vedle hlavního fotoaparátu.

Ohebné véčko od Samsungu je realitou

Od prvního poodhalení přímo od Samsungu jsme mohli vidět různé spekulace a rendery. Nyní se však dostalo na fotografie reálného zařízení. Z fotografií si můžete všimnout hodně protáhlého displeje. Nechybí průstřel, ve kterém je selfie kamera, stejně jako na jiných telefonech od Samsungu. Oproti prémiové řadě Galaxy Note a Galaxy S má ohebné véčko poměrně velké rámečky.

Na druhou stranu v porovnání s Motorola RAZR je spodní rámeček minimální. Co se týče systému, tak vypadá jako klasická nadstavba OneUI. Dá se ale očekávat, že Samsung přidá některé softwarové vylepšení, podobně jako u prvního Galaxy Fold. Zajímavostí je druhý displej vedle hlavních fotoaparátů. Ten zobrazuje čas, datum a notifikace.

Dřívější spekulace hovoří o ceně 1000 dolarů, čímž by byl mnohem levnější než ostatní ohebné telefony a konkurovat by mohl jiným prémiovým zařízením. Kompletní představení se očekává 18. února společně s řadou Galaxy S11.

Jak se vám líbí ohebné véčko od Samsungu?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)