Odstartovala předregistrace na očekávaný Rainbow Six Mobile

Rainbow Six Mobile předregistrace Obchod Google Play

Blíží se okamžik, kdy se fanoušci hraní na chytrých telefonech dočkají vydání mobilní adaptace jedné z nejlepších PC a konzolových týmových stříleček Rainbow Six. Vývoj hry přešel do fáze, která už počítá i s širším zapojením hráčů. Ubisoft v Obchodě Google Play u Rainbow Six Mobile otevřel možnost předregistrace. První zájemci se tak mohou zapsat k blížícímu se otevřenému beta testování. Je plánováno na podzim.

Rainbow Six Mobile
Rainbow Six Mobile

Plná verze by měla vyjít ještě letos, přesné datum ale známé není. Rainbow Six Mobile by neměla být pouhým portem počítačového a konzolového hitu na drobnější zařízení, nýbrž titulem na míru stvořeným pro menší displeje i specifické ovládání. Půjde každopádně o free-to-play hru, takže nevyhnutelně dojde na mikrotransakce.

Rainbow Six Mobile – Pre-Registration Trailer

Rainbow Six Mobile - Pre-Registration Trailer

Je potřeba počítat s tím, že potvrzení předregistrace automaticky neznamená zajištění předběžného přístupu ke hře. Velmi pravděpodobně se nedostane na všechny zájemce. Vyjádření zájmu nicméně povede minimálně k tomu, že hráč dostane upozornění, že hra vyšla.

Na kterou mobilní hru ještě letos čekáte?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)