Odolné Doogee S86 Pro s obří baterií dorazí brzy. Co říkáte na specifikace?

doogee s68 pro

Společnost Doogee, která je známá především díky svým odolným telefonům brzy představí nový model. Odolné Doogee S86 Pro nabídne oproti standardní variantě poměrně dost vylepšení. Mluví se o integraci infračerveného teploměru nebo větší baterii. Pojďme si tedy shrnout, co o telefonu zatím víme.

Odolné Doogee S86 Pro

Pod kapotou má tikat 12nm čipset MediaTek Helio P60 v kombinaci s 8 GB RAM a 128 GB úložištěm. Zadní stranu pak obklopí modul tří fotoaparátů (16 MPx hlavní + 8 MPx ultraširoký + 2 MPx makro) a posledním prvkem má být právě teploměr. Displejem bude 6,1″ LCD panel s HD+ rozlišením a ochranným sklem Corning Gorilla Glass, který bude narušovat 8 MPx selfie kamerka.

doogee s68 pro

Samozřejmostí bude certifikace IP68/69 a o výdrž se bude starat masivní 8 500 mAh baterie. K oficiálnímu představení dojde již 15. června a globální varianta bude dostupná na Aliexpressu.

Jak se na nové Doogee těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)