Oculus Rift v reálném životě? [zábavné video]

oculus rift 320

Ačkoliv tento článek nemá mnoho společného s Androidem, myslíme si, že bychom vás neměli ochudit o parádní video, na kterém se virtuální brýle Oculus Rift používají v reálném životě, respektive při běžných činnostech během dne. Velká časová odezva, která se na videu značně projevuje však není způsobena brýlemi, nýbrž internetovým připojení, na které je video cíleno. Video nebo spíše reklama tak poukazuje na to, jak by vypadal reálný život, kdyby v našich životech figurovaly lagy, jako u slabšího internetového připojení. Právě k takovéto demonstraci lagů skvěle posloužily právě brýle Oculus Rift.

oculus rift 320

Na videu se tak můžete podívat, jak se s těmito brýlemi hraje například ping-pong, jaké je to tancovat a reagovat na pohyby ostatních a v neposlední řadě příprava palačinek, u které si můžete i dost ublížit. Na závěr dodáváme, že systém virtuální reality Oculus Rift koupila před nedávnem společnost Facebook za hodnotu dvou miliard dolarů.

living with lag – an oculus rift experiment

living with lag - an oculus rift experiment

living with lag – lag view

living with lag - lag view

Zde je ještě video, při kterém se jeden ze zákazníků nákupního centra rozhodl vyzkoušel právě tyto brýle. Po chvíli sledování a naprostého ponoření do promítaného obrazu z Oculus Rift jej někdo postrčil a v tomto momentě zákazník ztratil naprosto rovnováhu a přehled o tom, kde je a postrčení mu navodilo pohled, že padá, kam si do neznáma.

Шутник и Oculus Rift Oculus Rift Prank

Шутник и Oculus Rift  Oculus Rift Prank

 

Vyzkoušeli byste si tyto virtuální brýle?

zdroj: youtube.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)