Obchod Play se převlékl do tmavého režimu. Kdy se ho dočkáme?

obchod play tmavý režim

Google dokončuje svou práci s tmavými režimy a aktualizuje také jednu z posledních aplikací, která ho dosud neměla. Jedná se o Obchod Play, jehož tmavý režim si mohou vychutnat první uživatelé v ostrém provozu. Jak vypadá?

google play tmavý režim obchod play

Tmavý režim je v Obchodu Play dostupný zatím pouze na nejnovějším Androidu 10, ovšem brzy se má podpory dočkat i starší systém – Android 9.0 Pie. Tmavý režim je aktuálně dostupný v USA a Číně, ale ještě tento týden by měl být dostupný pro většinu zemí světa. Zařízení musí disponovat poslední verzí Obchodu Play a pak nezbývá nic jiného, než čekat.

google play tmavý režim obchod play

Vývojáři z XDA Developers spustili tmavý režim v Obchodu Play na Pixelu 2 XL již před více, než týdnem. Jednalo se o verzi 16.6.25 a telefon běžel na Androidu 10. Pokud vlastníte některý z telefonů Pixel a máte aktivovaný tmavý motiv, měl by se vám Obchod Play ukázat automaticky v tmavém provedení. V opačném případě jej budete muset zapnout ručně. Minulý měsíc Google uvedl, že spolu s oficiálním vydáním Androidu 10 uvolní tmavý režim pro všechny hlavní aplikace, doposud se tak nestalo. Tmavý režim jak pro Gmail, tak Obchod Play by se měl však ke všem zákazníkům dostat velmi brzy.

Těšíte se na tmavý režim v Obchodu Play?

Zdroj: androidcentral.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)