TOPlist

Jak to bude s obaly u ohebných telefonů? Spigen představil první pouzdra pro Galaxy Fold

obal ohebny telefon samsung galaxy fold

Samsung nedávno představil nový ohebný telefon Galaxy Fold. Jedná se o hodně prémiové zařízení s vysokou cenou přesahující částku 50 tisíc Kč. A pokud už člověk dá za telefon takové peníze, tak pravděpodobně chce i obal, který pomůžou s ochranou zařízení. Známý výrobce obalů Spigen nyní zveřejnil, jak bude obaly na ohebném telefonu řešit.

Spigen prozradil, jak budou vypadat obaly pro ohebné telefony

Společnost chystá celkem tři různé verze krytů na ohebný telefon Samsung Galaxy Fold. A to Tough Armor, Thin Fit a Ultra Hybrid. Obaly budou vyrobeny ze silikonu a plastu a jejich cena se bude pohybovat kolem částky 600 Kč. To není zase tak hodně, když si vezmeme, kolik bude stát samotný Galaxy Fold.

obal kryt ohebny telefon samsung galaxy fold

Zajímavé je to, že obaly budou chránit i přední stranu, kde se nachází menší 4,6 palců velký displej. Obal bude zakrývat celou plochu velkého rámečku. Samozřejmostí jsou výřezy pro fotoaparáty, mikrofony, konektory, čtečku otisků prstů a vystouplá tlačítka telefonu. Vzhledem k tomu, že se používají plasty a silikon, tak nebude problém ani s ohýbáním. Datum vydání Galaxy Fold je plánováno na druhé čtvrtletí roku 2019, v tu dobu uvidíme i tyto pouzdra na trhu.

https://youtu.be/z9z_mF4XL4s

Jak se vám líbí obaly na Samsung Galaxy Fold, obzvlášť z přední strany?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)