Nejnáročnější PC hry na Androidu při 120 FPS? Díky Nvidia GeForce NOW je to možné

nvidia geforce now

Nvidia GeForce NOW je skvělou službou nejen pro jednotlivce, kteří nemají dostatečně výkonný počítač a přesto si chtějí zahrát nejnovější tituly, ale také pro ty, kteří by si chtěli zahrát AAA tituly na mobilech, potažmo tabletech či televizorech.

Nvidia GeForce NOW rozšiřuje podporu mobilů

Před nějakým časem oznámila Nvidia novinku v podobě předplatného RTX 3080, díky kterému si můžete užít hry až na 120 snímků za sekundu. Samozřejmě ale záleží také na tom, jaké máte zobrazovadlo. U 60Hz displeje nedává pořízení předplatného příliš velký smysl, ovšem většina telefonu vyšší střední třídy dnes disponuje 120Hz displejem a možná právě kvůli tomu se firma rozhodla, že rozšíří tuto funkci na všechny Android telefony.

I Played SEASON 3 on Fortnite Mobile! (with 120FPS)

I Played SEASON 3 on Fortnite Mobile! (with 120FPS)

Nvidia uvedla, že funkce dorazí na většinu mobilů v průběhu několika dalších týdnů. V oficiálním seznamu v tuto chvíli figuruje pouze několik mobilů. Zmínit můžeme novější vlajkové Samsungy, Asus ROG Phone 5, Pixel 6 Pro nebo třeba Xiaomi Mi 11.

NVIDIA GeForce NOW
NVIDIA GeForce NOW

Vyzkoušeli jste někdy GeForce NOW?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)