Velké fotomoduly? Nubia Z60 Ultra jej bude mít obří!

Nubia
  • Umístit optiku do tenkého těla telefonů není jednoduchý úkol
  • Trendem posledních let jsou vystouplé fotomoduly, najdete je na spoustě přístrojů
  • Nubia Z60 Ultra jej bude mít doslova obří, snad se to pozitivně projeví na kvalitě snímků

Obří fotomoduly mají podobnou pověst jako výřezy nebo průstřely u displejů. Nikdo je moc nemá rád, ale současné technologie nám zkrátka neumožňují žádné lepší řešení. Některé fotomoduly bývají velmi decentní, líbí se mi elegantní řešení u Samsungu Galaxy S23. Nubia Z60 Ultra má ale mít fotomodul doslova obří!

Nubia

Stačí se podívat na fotografie prototypu modelu Nubia Z60 Ultra. Tloušťka telefonu v oblasti fotomodulu je proti zbytku telefonu přibližně dvojnásobná, z pohledu designu ale za sebe říkám ano, nevypadá to vůbec špatně. A pokud by to znamenalo posun v kvalitě fotografií, tak já jsem pro.

Design se ale nakonec může lišit, je totiž otázka, jestli by podobně rozměrný fotomodul zákazníci přijali. Nubia Z60 Ultra už se stihla mihnout v testu Geekbench, počítat můžeme s 12 GB operační paměti, v telefonu nebude chybět Android 14. A samozřejmě nejvýkonnější srdce současnosti, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3.

Už se v posledních dnech opakuji, ale přístup společnosti Nubia se mi líbí a těším se, až si nějaký telefon z portfolia tohoto výrobce vyzkouším. Nejvíce mě pořád láká herní RedMagic 9 Pro, ten má mít obrovský výkon, pořádnou kapacitu baterie a chybět nebude ani selfie fotoaparát umístěný přímo v displeji.

Líbí se vám Nubia Z60 Ultra?

Zdroj: weibo

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)