TOPlist

Herní RedMagic 8S Pro udělal v AnTuTu přes 1,7 milionu bodů

Nubia RedMagic 8S Pro AnTuTu rekord

Čínská značka Nubia již oficiálně oznámila, že na domácí půdě 5. července představí nový herní telefon RedMagic 8S Pro. Před prezentací se na internetu objevuje celá řada spekulací a také oficiálních informací. Z první do druhé kategorie před několika hodinami poskočila zpráva o tom, kolik tento nový mobil pro pařany získal bodů ve výkonnostním benchmarku AnTuTu.

Finální číslo, které je současně u této služby úctyhodným rekordem, činí 1 704 020. Není to tak dávno, co byla protnuta hranice jednoho milionu, a už se pomalu blížíme k druhému. Uniklou informaci nejprve výrobce mobilu i provozovatel benchmarku nekomentovali, nicméně už se objevila oficiální grafika s tímto výsledkem.

Nubia RedMagic 8S Pro AnTuTu rekord výsledek

RedMagic 8S Pro se v benchmarkových testech AnTuTu objevil s kódem modelu NX729S_V1A. Z něj vyplývá, že zařízení je vybaveno 3,36GHz Snapdragonem 8 Gen 2 Leading Version, 16GB LPDDR5x RAM, 512GB úložištěm UFS 4.0 a Androidem 13. Další zprávy odhalily, že mobil bude mít například fotoaparát pod displejem, až 24GB RAM (o této hodnotě jsme se nedávno rozepsali), až 1 TB úložiště a 6 000mAh baterii se 165W rychlonabíjením.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak moc se zajímáte o herní mobily?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)