TOPlist

Nový Galaxy J7 Duo poodhalen: Co Samsung chystá do střední třídy?

galaxy j7 cz

Samsung Galaxy J7 Duo bude nový telefon korejské společnosti. Dnes se na internet dostaly základní specifikace tohoto telefonu střední třídy. Novinka například obdrží duální fotoaparát nebo Super AMOLED displej.

Samsung Galaxy J7 Duo zůstává u 16:9 displeje

Zajímavé je, že Samsung ještě ponechává u některých telefonů poměr stran 16:9, i když už jsme díky Galaxy A8 mohli vidět protáhlý displej i ve střední třídě. Každopádně půjde o Super AMOLED panel, ale pouze s HD rozlišením. Velikost displeje je 5,5″.

samsung galaxy j7 duo

Na zadní straně se bude nacházet duální fotoaparát s 13 a 5 Mpx. Clona bude u obou fotoaparátů F/1.9. Přední selfie kamera bude mít 8 MPx a rovněž F/1.9. O výkon se stará Exynos 7870, který doplní 4GB RAM a 32GB vnitřní paměť. Půjde však rozšířit pomocí microSD karet. Rovnou z krabice poběží na Androidu 8 Oreo a nadstavbě Samsung Experience 9.0.

Baterie se zastavila na hodnotě 3 000 mAh, zajímavé je na tom to, že má vyjít vyměnit. Právě vyměnitelné baterie jsou v telefonech v těchto dnech hodně vzácné. Oficiálního představení se dočkáme ještě v dubnu.

Jak se vám líbí parametry Galaxy J7 Duo?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)