OnePlus prý možná oživí sérii X. Koho by to nepotěšilo?

nové OnePlus X

Když do světa chytrých mobilních telefonů vlétla značka OnePlus, bylo jejím cílem hlavně ukázat, že se dají vyrábět špičkové telefony za rozumnou cenu. To vlastně platí dodnes. I u této firmy se ale pochopitelně ceny zvedají mimo jiné s pokrokem technologií a obecnou bonitou zákazníků. Společnost se navíc soustředí hlavně na vývoj vlajkových telefonů, mezi kterými není moc prostoru na šetření. Existuje však jedna výjimka. V roce 2015 se objevilo nové OnePlus X, které nedisponovalo tím nejlepším, co bylo v daném momentě k dispozici. Telefon si získal spoustu fanoušků a ti od té doby na podobný přístroj čekají. Teď se objevily zvěsti o tom, že by se série mohla po pěti letech vrátit.

OnePlus X – první pohled

S informací (je to v podstatě drb) přišel uznávaný člen XDA Developers Max Weinbach. Ten tvrdí, že by podle interních informací z firmy mohlo nové zařízení v rámci série OnePlus X skutečně přijít. A to i přesto, že firma v roce 2016 řekla, že další nebudou. Během čtyř let se ale trh hodně změnil a současná situace vlastně takovému telefonu nahrává. Letos se má objevit OnePlus 8 a i šéf firmy nastínil, že bude telefon trochu dražší než obvykle. Třeba i kvůli implementaci vychytávek, kterým se předtím výrobce bránil. Vlajkové telefony od OnePlus jistě půjdou zase na dračku, ale trochu slabší a levnější brácha by je mohl doprovodit.

Chtěli byste, aby OnePlus vyrobilo nový telefon řady X?

Zdroj: phandroid

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)