Nový Fitbit Luxe bude prémiovým fitness náramkem s barveným OLED displejem

fitness tracker

Od doby kdy Google koupil firmu Fitbit uplynula už nějaká doba a nyní chystá nový náramek s názvem Luxe. S největší pravděpodobností půjde o luxusnější náramek s mnoha užitečnými funkcemi. Bude tedy vhodný pro uživatele, kterým nejde jen o funkčnost, ale také o vzhled.

Nový náramek Fitbit Luxe

Web WinFuture zveřejnil možnou podobu nového produktu a jak již bylo řečeno, celý název náramku zní Fitbit Luxe. Půjde prý také o jeden z dražších náramků a jeho tělo bude tvořeno z nerezové oceli. Z barevných variant dostaneme na výběr z černé, zlaté a stříbrné barvy. Náramek má být dle posledních spekulací o něco užší než Charge 4 z roku 2020. Už teď je jasné, že nabídne funkce jako sledování srdečního tepu, sledování spánku a dokonce se prý dočkáme i vestavěné GPS.

Náramek má být osazen mnohem lepším OLED displejem ve srovnání s ostatními náramky Fitbit a prý bude i barevný. Zatím není jasné, kdy nový náramek přijde na trh, ovšem na základě předchozích úniků to bude poměrně brzy. A cena? Ta se prý bude pohybovat mezi 149 a 229 dolary (3 200 – 5 000 korun).

Ocenili byste prémiovější fitness náramek?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)