Menu

Nový design Spotify poodhalen: Ukazuje změny pro neplatící uživatele

Různé zdroje naznačují nový design Spotify. A to už několik týdnů můžeme sledovat různé náznaky. Aktualizace mobilní aplikace by měla proběhnout v následujících týdnech. Přinést by měla zásadní změny uživatelského rozhraní, a to včetně několika novinek a změn. Například neplatící uživatelé získají přístup k funkcím, které byly dříve k dispozici pouze placeným uživatelům.

Nový design Spotify je už za rohem

Největší změnou pro neplatící uživatele pravděpodobně bude schopnost streamovat si konkrétní písničky u některých playlistů. Nyní je to vytvořené tak, že všechny písničky se v playlistu přehrávají náhodně. Spotify přidalo novou modrou ikonu pro náhodné přehrávání, aby bylo lépe vidět, v jakém režimu přehrávání půjde playlist přehrát.

Další změnou prošla například nabídka hledání, která má barevná okna s různými kategoriemi.  Spodní lišta prošla změnou také. Zmizelo tlačítko procházet, funkce tohoto tlačítka se nově objeví ve vyhledávání. Odstranilo se také tlačítko rádio a naopak přibyl odkaz na Premium, ve kterém po otevření vyzve Spotify k nákupu předplatného.

Spotify také testuje hlasové ovládání. To se ale podle posledních informací ještě v této aktualizované verzi neobjeví. Společnost se po vstupu na burzu chce soustředit na růst předplatitelů, a to chce docílit například tím, že neplatícím uživatelům nabídne lepší služby. Dočkat bychom se v blízké budoucnosti měli také speciálního hardwaru se značkou Spotify.

Spotify Music
Spotify Music
Developer: Spotify Ltd.
Price: Free

Jak se vám líbí nový design Spotify?

Zdroj: theverge.com

 

Komentáře

Tladtbogt

tladtbogt -47

18.4.2018 16:51

Jen se snaží přitáhnout víc lidí, co nemají mozek. Přidají tam pár věcí zadarmo, ale pořád bude free verze na houby. Nejlepší způsob, jak získat hudbu je stáhnout si ji z internetu.

Endru98

endru98 1

18.4.2018 17:12

Tak ty si jiné individuum, já si to raději zaplatím s pocitem, že nějakým haléřem přispěji na tvorbu autora než si to stáhnout jak nějaká opice..

Tc

tc48 -1

18.4.2018 19:28

@tladtbogt Nejlepší způsob jak získat hudbu sice je ji stáhnout z netu, ale to se týká tak domácího poslechu a kompu. docela často se mi stává, že někde jsem a chci si něco poslechnout. Hledat to v tu chvíli na netu a stahovat do mobilu se mi moc nechce a mít v mobilu vsechno taky nejde. tak zapnu spotify a pustím si co chci a nic neřeším

V6ak

v6ak 28

18.4.2018 19:30

> placeným uživatelům

Hádám, že Spotify si uživatele neplatí a text měl být spíše o platících uživatelích, ne o placených.

Ales.bucci

ales.bucci 9

19.4.2018 8:25

pokud někdo chce hudbu zadarmo, musí se smířit s určitým omezením, já preferuji si službu koupit (v mém případě Play Music) a tím přispět autorům, dřív se to dělávalo tak, že se přispívalo koupí kazety/CD, dneska už je to překonaný formát, a tak aspoň tahle forma je fajn…

Karpaz

karpaz 5

19.4.2018 8:26

Myslím, že Spotify je jediná služba, která donutila masy lidí opravdu zaplatit hudebníkům. Ikdyž jim šel bohužel jen minimální poplatek. Ale v dnešním pirátském světě, je to pořád příjemnější cesta, kdy za pár korun můžete mít kvalitní hudbu. A pokud jste student, tak běžte do spotify family s kámošema ;) .

Mimar48

Miroslav Maršál 7

19.4.2018 16:56

On někdo při dnešních cenách ještě krade muziku? Pochopil bych ještě tak možná puberťáky.

Přitom právě díky Spotify jsem si hodně rozšířil obzory o nové autory a snad i žánry. Jejich nabídka doporučené hudby podle mého vkusu je dost dobrá.
A když se mi někdo hodně líbí, ještě si na Hudbě Play za relativně hubičku koupím celé album. Podpořím autora a mám to trvale doma online…

Mimar48

Miroslav Maršál 7

19.4.2018 17:07

Mělo být samozřejmě “OFLINE”
… ach ty automatické opravy :(

V6ak

v6ak 28

19.4.2018 19:35

@Miroslav Maršál: Mělo to být „offline“ (dvě „f“), možná proto řádily automatické opravy.

Mimar48

Miroslav Maršál 7

21.4.2018 15:18

@v6ak: … dík, jsem tupoň :)

Tealc

Tealc 0

22.4.2018 11:22

Spotify je pro mě nejlepší. Měl jsem jak #GooglePlay tak #iTunes a #Spotify vyhovuje nejvíce. Je tam dost mluveného slova v češtině na dlouhé cesty. Taky jsem rád za možnost dát si tam svoje vlastní soubory které si mohu pouštět na všech zařízeních. Taky jsem rád za funkci přepínání poslechu z jednoho zařízení na druhé…tedy hlavně u namluvených knih je to super funkce. Když z kompu pokračujete na mobilu přes sluchátka. A myslím že cena není pro nikoho likvidační :-D

RSS (komentáře k článku)