Nový design Galaxy Sport potvrzen: Chytré hodinky Samsung bez otočné lunety

samsung galaxy sport chytre hodinky design

Před dvěma dny jsme poprvé informovali o nových chytrých hodinkách Samsung Galaxy Sport, které budou mít nový design. Dnes jsme se dočkali nových snímků, které minimalistický design potvrzují. I když vše není tak pozitivní, s novými snímky se objevila jedna obava. Hodinky mají poměrně velký rámeček kolem displeje.

Design Samsung Galaxy Sport potvrzen. Hodinky mají ale velký rámeček kolem displeje

Korejská společnost chystá poměrné velké změny v řadě chytrých hodinek Gear Sport. Nová verze se bude nazývat již Galaxy Sport podobně jako v minulém roce představené Galaxy Watch. Důležitější je ale změna designu. Na první pohled můžeme vidět elegantnější a minimalističtější design. Ne vše je ale tak pozitivní jako před dvěma dny, kdy se objevil první render těchto hodinek.

samsung galaxy sport chytre hodinky

Dnes se na internetu objevily tři nové snímky na tyto chystané hodinky. Všimnout si z nich můžeme hlavně té věci, že mají poměrně dost velký rámeček kolem displeje. V minulém snímku tohle nešlo vidět, protože byly rámečky schované v tmavé tapetě. Velice pravděpodobně budou mít hodinky OLED panel, který tento velký rámeček bude maskovat.

Nicméně na světlém pozadí poměrně dost vynikne, jak můžete ostatně vidět i na pravém obrázku. Z nových snímků si můžeme všimnout i toho, že hodinky přijdou v černé, zlaté a modré verzi. Poslední důležitá věc se týká otočné lunety. Podle serveru Tiger Mobiles, který nové snímky zveřejnil, opravdu Galaxy Sport nebudou mít otočnou lunetu. Systém Tizen se má ovládat tlačítky, zároveň se chystá velká aktualizace systému.

Jak se vám líbí Samsung Galaxy Sport na nových snímcích?

Zdroj: tigermobiles.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)