Nové Xiaomi telefony budou mít 3 hlavní fotoaparáty. První model uvidíme na jaře 2019

nove xiaomi telefony tri fotoaparaty

Letos jsme mohli vidět již několik výrobců telefonů, kteří představili novinky se třemi nebo více hlavními fotoaparáty. Čínské Xiaomi zůstávalo prozatím “jen” u dvou fotoaparátů. To se ale brzy změní. Podle analytiků uvidíme již na jaře nové Xiaomi telefony se třemi a více fotoaparáty. Nejprve se dostane na prémiové modely Mi 9 a Mi Mix 4.

Nové Xiaomi telefony budou mít na zadní straně rovnou 3 fotoaparáty

S trendem třech a více fotoaparátu započal Huawei na začátku roku. Před několika měsíci jsme mohli vidět dokonce Samsung Galaxy A9 se čtyřmi fotoaparáty. Větší počet fotoaparátů nemusí zrovna znamenat lepší fotografie, ale spíše nabízí větší možnosti fotografování. Jedná se o takovou náhradu výměnných objektivů. První Xiaomi telefon se třemi fotoaparáty má být model Mi 9. Následovat jej bude Mi Mix 4.

Nejsou to ale jediné novinky z posledních dní. Další zdroj potvrdil, že oba telefony už bude pohánět nový Snapdragon 855. Zároveň se na jaro počítá ještě se speciálním Xiaomi Mi Mix 3 s podporou 5G sítí. Poslední zajímavá informace se týká Xiaomi Mi Mix 4. Ten by se měl představit někdy ke konci léta a je dost možné, že u něj uvidíme ohebný displej. Zcela rozhodnuto o tom ale ještě není.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Těšíte se na nové Xiaomi telefony s více fotoaparáty? Využíváte nyní duální fotoaparáty naplno?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)