Nové video ukazuje Galaxy Note 20 v celé své kráse

galaxy note 20 ultra

Samsung představí svou novou vlajkovou loď – Galaxy Note 20 již 5. srpna a nyní uniká nové video, které jej ukazuje v plné kráse. Zveřejnil ho známý a uznávaný leaker Evan Blass a díky němu si tak můžeme prohlédnout telefon s předstihem.

Jak můžeme vidět, Galaxy Note 20 disponuje displejem s průstřelem uprostřed, stejně jako minulá generace. Na zadní straně jsou celkem tři fotoaparáty umístěné ve velkém modulu, který vypadá ještě větší, než u Galaxy S20 Ultra. Původně se spekulovalo o tom, že bude mít telefon čtyři fotoaparáty, ovšem nakonec to vypadá, že dostane pouze tři.

Nebo se možná jedná o klasickou variantu, zatímco Galaxy Note 20 Ultra skutečně čtyři čočky dostane. Na to si ještě budeme muset počkat. Video rovněž odhaluje ovládání hlasitosti i power tlačítko na pravé straně. Pokud se podíváte pozorně, můžete spatřit stylus S Pen umístěný na levé straně vedle USB-C portu.

Co říkáte na nové video Galaxy Note 20?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)