Nové Samsung hodinky zachyceny na videu. Ukazuje design i animace

Samsung Galaxy Watch 3 video

Chytré hodinky Galaxy Watch 3 od Samsungu jsou jedním z produktů, které bychom měli na začátku srpna vidět při oficiální prezentaci Galaxy Unpacked. Není proto divu, že jsme v posledních týdnech dobře zásobování úniky a spekulacemi. Víme toho hodně o designu, velikostech, materiálech, barvách i nových funkcích. Před pár hodinami jsme například informovali o tom, že hodinky dostanou velmi významný prvek ochrany zdraví a života. Na oficiální odhalení toho tedy už asi moc nezbývá. A to už ani z hlediska trojrozměrného pohledu na reálný produkt. Ten totiž poskytuje nedávno zveřejněné video k Samsung Galaxy Watch 3, které se objevilo na YouTube kanálu TechTalkTV.

Galaxy Watch 3 – HANDS ON VIDEO (EXCLUSIVE)

Galaxy Watch 3 - HANDS ON VIDEO (EXCLUSIVE)

Zdroj v podstatě potvrzuje doposud zveřejněné informace. Ve videu je vidět 41mm verze hodinek. Ta má displej o velikosti 1,2 palce, což je stejně jako u 40mm verze starších hodinek Watch Active 2. O ten milimetr navíc se “stará” otočná luneta, která se vrací poprvé od vydání původních Galaxy Watch. Bude trochu tenčí, což ale neplatí o dvou bočních tlačítkách, která dostanou robustnější, dalo by se říci “klasický” kulatý design. Dostupná bude také 45mm velikost. Pokud novinky k hodinkám Samsung Galaxy Watch 3 bedlivě sledujete, video pro vás asi ve směru specifikací nic nového nemá. Můžete se ale podívat na reálný design, rozměry a také softwarové animace.

Plánujete koupit nové hodinky od Samsungu?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)