Je libo fazole? Rendery nastiňují novou podobu Galaxy Buds

Samsung Galaxy Buds beans fazole rendery

Jihokorejský Samsung už údajně pilně pracuje na nových bezdrátových sluchátkách. Sice teprve v únoru uvedl na trh Galaxy Buds Plus, ale na podzim bychom se prý mohli s příchodem telefonů Galaxy Note 20 dočkat další verze. Spekulace založené na různých únicích naznačují, že se firma vydá po stránce designu velmi zajímavým směrem. Redakce německého portálu Winfuture přišla s informací, že nová sluchátka Galaxy Buds by měla mít tvar jako fazole. A podložila to hned úplně prvními neoficiálními rendery k tomuto produktu.

Domněnky má potvrzovat i interní kódové označení sluchátek. Samsung jim údajně říká “beans”, zatímco u předchozího modelu to bylo jméno “popcorn”. Číslo produktu pak má být SM-R180. Specifikace v tento moment samozřejmě vůbec nejsou jasné, ale odvozuje se několik věcí přímo z vyobrazeného designu. Chybějící silikonové špunty naznačují, že se asi můžeme rozloučit s funkcí pro potlačení hluku. Vnější otvory po vzoru subwooferů zase ukazují na to, že by sluchátka mohla mít kvalitnější basy. Samsung Galaxy Buds, ať už jako fazole či ne, jsou nicméně stále v rané fázi vývoje. Uvedené spekulace tedy mohou být rychle vyvráceny.

Co říkáte na ten design? Zkoušeli jste předchozí Galaxy Buds?

Zdroj: 9to5, Winfuture

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)