Nová sezóna Fortnite potěší oldschool hráče této hry

Fortnite OG Event
  • Epic Games zveřejnili novou sezónu, věnovanou starším eventům
  • Sezóna odstartovala v pátek 3. listopadu
  • Vrací se i erupcí zničená lokace Tilted Towers

Vývojáři zveřejnili nejnovější speciální sezónu známé FPS hry od Epic Games a už teď víme, že se vrací ke svým kořenům. Nová sezóna nazvaná „Fortnite OG“, nás vrátí do doby, kdy byla tato hra novinkou na trhu.

Návrat oblíbených prvků

Sezóna začíná s ohlédnutím na Kapitolu 1: Sezónu 5. Pro hráče to znamená návrat oblíbených lokalit jako Tilted Towers a klasických předmětů jako assault rifle, pump shotgun, hunting rifle a nákupní vozík.

Fortnite: Chapter 4 – Season 5 | OG Battle Pass (Full Showcase)

Fortnite: Chapter 4 - Season 5 | OG Battle Pass (Full Showcase)

Během této sezóny se hráči mohou těšit na aktualizace věnované i dalším sezónám. Konkrétně, 9. listopadu se dočkáme návratu prvku sezóny 6, 16. listopadu sezón 7 a 8, a 23. listopadu sezón 9 a X. Každá aktualizace přinese zvláštní překvapení a možná i vzpomínky na ikonické události, jako byla obří rolovací fialová kostka, meteorit nebo vybuchující sopka.

Tato sezóna je výjimečná svou délkou – trvá jen čtyři týdny. Přesto hráči mohou získat OG Pass s možností odemknout až 50 předmětů. Cena zůstává na 950 V-bucks, ale po dokončení můžete získat zpět až 1 000 V-bucks.

Vedle novinek ve hře Fortnite dochází také k významným změnám v rámci společnosti Epic Games. Společnost čelí několika problémům, včetně rostoucích cen, odchodu kreativního ředitele Donalda Mustarda, a také řadě propouštění. Je tedy jasné, že dynamika ve společnosti je stejně proměnlivá jako samotná hra. Tato sezóna představuje odklon od klasických současných trendů a přináší hráčům možnost znovu zažít některé z nejlepších okamžiků z historie této poměrně revoluční hry.

Hráli jste někdy Fortnite?

Zdroj: Fortnite

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)