TOPlist

Oblíbený Nova Launcher Prime můžete nakupovat ve slevě za pár korun

nova launcher prime sleva

Pokud se zeptáte opravdových fanoušků Androidu, který Launcher je jejich nejoblíbenější, tak pravděpodobně nejvíce uslyšíte název Nova Launcher. Existuje hned několik důvodů, proč je Nova Launcher tak oblíbený, ať už je to perfektní plynulost nebo mnoho možností úprav. K plnému využití se pak doporučuje prémiová verze Nova Launcher Prime, která normálně stojí 149 Kč. Nyní je ale ve slevě za pouhých 20 Kč!

Nova Launcher Prime můžete zakoupit za 20 Kč

O Nova Launcher Prime už jsme na našem webu napsali hodně. Tento Launcher je zcela funkční i ve verzi zdarma, každopádně neobsahuje několik prémiových funkcí, které se můžou hodit. Za zaplacení se zpřístupní například podpora gest, možnost skrýt aplikace z menu, podpora gest pro ikony anebo zobrazení počtu nepřečtených oznámení u ikon.

nova launcher oslavuje

Navíc díky nákupu podpoříte vývojáře, který neustále přidává nové funkce. Nyní už v launcheru naleznete většinu novinek, které Google přichystal do nové verze Android 8 Oreo. A to včetně nového vyhledávacího widgetu nebo možnosti změnit tvar ikon. Pokud se chcete podívat na jiné slevy v Google Play, tak můžete navštívit naši speciální stránku, která se neustále aktualizuje o nové Android slevy.

Nova Launcher Prime
Nova Launcher Prime

Máte koupený Nova Launcher Prime?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)