Nová česká karetní hra Shadow Deck dnes vychází na Androidu: Hrát ji můžete zdarma

shadow deck android hra

Vývojáři z českého studia Nox Games dnes vydali svou novou karetní hru Shadow Deck. Každý si ji může stáhnout zdarma na Google Play. Pojďme si ji blíže představit.

Shadow Deck je nová česká karetní hra pro Android

Shadow Deck byla v Česku testována v betaverzi již od prosince minulého roku. Dnes byla oficiálně vydána. Už po prvních sekundách ve hře si všimnete toho, že byla od úplného začátku zamýšlena na mobilní telefony. Oproti “velkým” karetním hrám jako je Hearthstone, Gwent, Artifact apod. je Shadow Deck zjednodušená. Má to však plus v tom, že ji můžete jednoduše ovládat jednou rukou.

Ve hře jsou PvP arény proti jiným hráčům, můžete hrát v kampani proti botům, nechybí ani sociální prvky jako je možnost vytvoření vlastního klanu. Ve hře si vylepšujete hrdiny, se kterými následně bojujete v různých arénách. Hrdinové mají různé schopnosti, od léčení, přes zlepšení obrany až po speciální útoky. V neposlední řadě potěší i to, že hra je v češtině. Hru můžete stahovat zdarma, obsahuje však dodatečné nákupy za reálné peníze. A ty si můžou vyšplhat až na částku 10 tisíc za jednu položku.

Shadow Deck

Shadow Deck

Shadow Deck: Magic Heroes CCG
Shadow Deck: Magic Heroes CCG

Vyzkoušíte Shadow Deck? Hrajete nějakou karetní hru na telefonech?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)