Android 7 Nougat pro OnePlus 2? Moc dobře to nevypadá

Nougat pro OnePlus 2?

OnePlus 3 a Oneplus 3T patří k nejlepším telefonům, které vyšly minulý rok, a to hlavně díky vynikajícímu poměru cena/výkon. Oba telefony rovněž dostaly aktualizaci na Android 7 již na konci roku 2016. Bohužel to stejné se nedá říct o starším modelu. Nougat pro OnePlus 2 je v nedohlednu.

Nougat pro OnePlus 2? Společnost mlčí

Již v červnu minulého roku společnost uvedla, že OnePlus 2 obdrží oficiální aktualizaci na Nougat. S tím, jak už je Android 7 na OnePlus 3 a 3T dostupný více než čtyři měsíce, začíná majitelům staršího modelu docházet trpělivost a dávají to jasně najevo.

OnePlus2 Oxygen 3.0

Oficiální fóra OnePlus se plní nespokojenými uživateli, kteří se dožadují odpovědi, jak to s aktualizací nakonec bude. Společnost se snažili kontaktovat i zahraniční weby, nicméně zástupci OnePlus odmítli poskytnout komentář k tomu, jak to s Nougatem bude.

On ani není největší problém, že telefon nedostane oficiální aktualizaci na Nougat. A to hlavně z toho důvodu, že OnePlus 2 má oficiální podporu LineageOS. Problém je v tom, jak se společnost k celé situaci staví, kdy odmítá jakkoliv komentovat a lidé pak neví, jestli stále mají čekat na novou aktualizaci.

Myslíte, že na tyto dva telefony ještě někdy oficiálně vyjde Android 7 Nougat?

Zdroj: androidpolice.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)