TOPlist

Tady můžete sledovat živý přenos uvedení Nothing Phone (1)

Nothing Phone (1) živý přenos stream uvedení

Také patříte do zástupu lidí, kteří jsou zvědaví na představení prvního mobilního telefonu značky Nothing? Čínsko-britská firma má uvedení svého Phone (1) naplánované na 16. hodinu londýnského času, tedy na 17. hodinu u nás. Veřejně proběhne skrze živý přenos na YouTube, video najdete v článku. Po přihlášení si můžete zapnouti připomenutí, abyste to náhodou nepromeškali.

Nothing Event: Return to instinct

Nothing Event: Return to instinct

S novinkou Nothing Phone (1) už jsme se mohli seznámit díky velkému množství úniků i upouštění informací přímo od výrobce. Známe tak velmi detailně například vzhled telefonu, specifikace fotoaparátů, parametry displeje nebo přesný typ procesoru.

Co očekávat od Nothing Phone (1)?

  • Android 12 / Nothing OS
  • procesor Qualcomm Snapdragon 778G+
  • 6,55″ displej s dynamickou frekvencí až 120 Hz
  • 50MPx hlavní fotoaparát
  • 4 800mAh baterie s podporou 33W kabelového a 15W bezdrátového nabíjení
  • průhledná záda se světelnými LED panely

Jednou ze zásadních a zatím nezveřejněných informací, která během streamu zazní, je cena tohoto telefonu. I když jde o designově velmi poutavý mobil, vcelku průměrné parametry bude muset rozumná vyvážit rozumná částka, za kterou jej budou chtít zájemci koupit. Připomeňme, že na Nothing Phone (1) je pořadník, podobně jako u prvních telefonů OnePlus.

Kolik myslíte, že bude Nothing Phone (1) nakonec stát?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)