TOPlist

Do Česka přichází extra výhodné hodinky! CMF Watch Pro 2 mají korunku, GPS a nestojí mnoho

CMF Watch Pro 2
  • CMF je podznačka britského výrobce Nothing, vyrábí cenově dostupnou elektroniku
  • Do Česka nyní přináší chytré hodinky Watch Pro 2 s cenou 1 699 Kč
  • Mají kulatý AMOLED displej, fyzickou korunku, GPS a 11denní výdrž

Britská společnost Nothing, která je známá svými produkty s okázalým a současně mimořádně nezvyklým designem, v minulém roce vytvořila podznačku CMF. Její produkty jsou cenově dostupnější a snaží se tak cílit na širší obecenstvo. Do Česka nyní vysílá chytré hodinky Watch Pro 2, které zaujmou designem, výdrží baterie a především cenou.

CMF Watch Pro 2 si u nás můžete předobjednat už nyní, a to za 1 699 Kč. Učinit tak můžete buď na oficiálním webu značky, anebo u prodejce Alza. Na pulty obchodů pak finálně zamíří 12. července.

CMF Watch Pro 2

Dominantou CMF Watch Pro 2 je kulatý AMOLED displej o velikosti 1,32 palce, který podporuje funkci automatického jasu. Zaujme také 60Hz obnovovací frekvencí, rozlišením 466×466 pixelů nebo relativně vysokou svítivostí 620 nitů. Přizpůsobit si jej navíc můžete až stovkou různých ciferníků v nevšedních stylech. Tělo hodinek je tvořeno hliníkem a nese dvě zajímavosti.

CMF Watch Pro 2

Tou první je vyměnitelná luneta okolo displeje, kterou se pyšní například i Xiaomi Watch S3. Onu druhou představuje fyzická korunka sloužící k ovládání systému. V souvislosti s navigací rozhraním pak určitě stojí za zmínku i gesta – s prostředím hodinek tak lze manipulovat otáčením zápěstí.

CMF Watch Pro 2 pochopitelně nechybí monitorování zdravotních metrik, jako je srdeční tep, spánek, stres či okysličení krve. Sportovcům pak nabízí 120 různých módů pro sledování jejich fyzické aktivity, které nabírá úplně jiných rozměrů s díky podpoře GPS. CMF pak ve svých materiálech zdůrazňuje i další vychytávky, kupříkladu Bluetooth volání s redukcí hluku pomocí AI nebo přizpůsobitelné widgety. Baterie podle všeho vydrží 11 dní na jedno nabití.

Čím vás CMF Watch Pro 2 zaujaly nejvíc?

Zdroje: CMF, tisková zpráva

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)