Novinky k Nothing Phone (1): Cool vzhled potvrzen. Co cena?

Nothing Phone tranpsarentní průhledný průhledná záda bezdrátové nabíjení vzhled

“Nudí nás aktuální designové standardy a je pro nás výzva je změnit,” napsal před pár hodinami na Twitter Carl Pei, bývalý šéf OnePlus a současná hlava společnost Nothing, a odstartoval vlákno oficiálních informací k očekávanému prvnímu mobilu této značky. Jak se dalo očekávat, záda mobilu Nothing Phone (1) budou skutečně transparentní. Potvrzena byla také přítomnost bezdrátového nabíjení.

Bližší technické specifikace zatím oficiálně odhaleny nebyly, ale vedení firmy se rozpovídalo o fyzické podobě mobilu. “Přišli jsme s transparentním vzhledem u sluchátek Ear (1) a u telefonu s ním budeme pokračovat,” potvrdil Pei. “Čekalo nás několik výzev, jelikož se snažíme ukázat něco, co se před uživateli běžně schovává. V telefonu je 400 součástek a my jsme chtěli zviditelnit ty hezké,” dodává designový šéf Tom Howard s tím, že mezi ně budou logicky patřit spirála pro bezdrátové nabíjení a také objektivy fotoaparátů. Na úvodní fotografii je jeden z pracovních náčrtů.

Z neoficiálních zdrojů se pak začaly objevovat tipy na datum představení, některé parametry a zazněla také přibližná odhadovaná cena. Podle některých tipérů by nakonec nemuselo jít o vlajkový mobil, ale stroj střední třídy s velmi sympatickou cenou kolem dvanácti až třinácti tisíc Kč. Jádrem by nakonec mohl být čipset Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1. Co se týká data, tak v distribučních kanálech se hovoří o 21. červnu.

Co očekáváte od prvního Nothing Phone?

Zdroj: wallpaper, gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)