V ČR se prodávají tlačítkové Nokia 8210 4G a Nokia 2660 Flip

Nokia 8210 4G a Nokia 2660 Flip

Hledáte pro sebe či známé tlačítkový telefon, případně rovnou v provedení takzvaného “véčka”? Společnost HMD Global, výrobce telefonů Nokia, začala v Česku i na Slovensku prodávat dříve představené modely Nokia 8210 4G a Nokia 2660 Flip. Prvním jmenovaným je ikonický model ve stylu 90. let obohacený o rychlé 4G připojení a další moderní funkce. Flip je již podle názvu véčko, které se chlubí dvěma displeji, ergonomickou konstrukcí pro snadné držení a snadno ovladatelným systémem.

Nokia 8210 4G spadá do série „Nokia Originals“ a zaujmout má zejména nezapomenutelným designem, charakteristickou odolností, podporou 4G, funkcí VoLTE, velkým 2,8″ displejem a intuitivním uživatelským rozhraním. Potěší i vynikající výdrž baterie. Rozevírací Nokia 2660 Flip zaručuje komfortní vyřizování hovorů za každé situace, čemuž pomáhá i ergonomické umístění sluchátka.

Telefon vyniká také velkým displejem, kompatibilitou s naslouchátky, královskou výdrží na jedno nabití a velkými tlačítky, která si oblíbí zejména starší lidé. Nokia 2660 Flip nabídne také vyhrazené nouzové tlačítko, které umožňuje rychlý kontakt s nejbližšími. V případě, že dojde k neočekávané události, lze kontaktovat až pět čísel. Obě novinky jsou již v prodeji za doporučenou cenu 1 999 Kč / 79 EUR. Nokia 8210 4G je dostupná v modré variantě, Nokia 2660 Flip pak v decentní černé.

Kdy jste naposledy měli véčkový telefon?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)