TOPlist

Ideální na léto? Zchlaďte se s multifunkčním větrákem od známého výrobce PC součástek

Stolní větrák Noctua NV-FS1
  • Noctua je proslulá výrobou vysoce kvalitních PC komponent
  • Soustředí se na chladicí technologie, oblíbené jsou i v Česku
  • Nová produktová řada HOME obsahuje zajímavý stolní větrák

Rakouská společnost Noctua, jeden z nejuznávanějších výrobců počítačových komponent, se rozhodl s novou produktovou řadu HOME vzdaluje od svého primárního segmentu podnikání. Na trh oficiálně přináší stolní větrák NV-FS1 s výstředním designem, který můžete nechat dovézt také sem do České republiky prostřednictvím německého Amazonu.

Noctua je známá především výrobou větráčků do počítačových sestav, které se proslavily nejen charakteristickou kombinací béžové a hnědé barvy, ale také skvělou účinností, tichostí a životností. Není proto divu, že se větráčky Noctua dostaly také do speciálních edic grafických karet od výrobců typu ASUS.

Stolní větrák Noctua NV-FS1

Stolní ventilátor NV-FS1 je vybaven spotřebiteli prověřeným 120mm větráčkem NF-A12x25 v doprovodu zesilovače proudění vzduchu NV-AA1. Toto duo láká na perfektní výkon v kombinaci s mimořádně tichým provozem.

Zařízení je dále vybaveno robustním otočným držákem vyrobeným z oceli, který lze instalovat třeba i na zeď či na strop pomocí zabudovaných magnetů, otvorů pro šrouby nebo otvorů pro stahovací pásky. Kompaktní regulátor NA-FC1 pak umožňuje nastavení síly proudění vzduchu dle potřeby.

Stolní větrák Noctua NV-FS1

Stinnou stránkou produktu je pak cena, která na německém Amazonu činí 101,68 eura (lehce přes 2 500 korun v přepočtu). Pokud tedy nejste počítačoví nadšenci a fanoušci společnosti Noctua, nebo vás vyloženě neoslnil design, pravděpodobně neexistuje důvod, proč byste měli ventilátor NV-FM1 upřednostnit před klasickým větráčkem.

Koupili byste si podobný větrák?

Zdroje: Wccftech, Noctua, Amazon

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)