Noční fotky? Pro Huawei Nova 9 žádný problém

Huawei Nova 9 noční fotky

Komerční článek

Huawei v říjnu uvedl na český trh smartphone Huawei nova 9, kvalitní telefon střední třídy s výborným fotoaparátem a nezdolnou baterkou. A díky čemu jsou noční fotky u Nova 9 tak výjimečné?

Nova 9 je vybavena unikátním režimem Extreme Night Shoot a Night Portrait. Oba tyto módy využívají umělou inteligenci ke zvýšení jasu tmavých oblastí, snížení digitálního šumu na fotografiích a rekonstrukci pozadí. Díky tomu už nebudete mít na noční fotce tak neoblíbený žlutý šlem, který se vám dříve objevoval. Zároveň přesně identifikují obličeje, dobře zaostří oči a zjemní lesk pleti. Takže pořídit dnes tak oblíbená selfie, už nebude za zhoršených světelných podmínek, žádný problém. Snímky budou světlé, ale nebudou přeexponované a zachovají si detaily skryté v tmavších oblastech snímku. noční focení Huawei Nova 9

Huawei nova 9 je při nočním natáčení videí stejně dobrá, jako při fotografování. Funkce Extreme Night Shoot a Night Selfie Video umožňuje natáčet ve tmě s přední i zadní kamerou v rozlišení 4K. Díky technologii stabilizaci videa AIS na předním i zadním fotoaparátu si navíc nemusíte dělat starosti s třesoucíma se rukama. Zadní kamera Huawei nova 9 také podporuje pořizování zpomalených a časosběrných videí, a poskytuje zajímavé možnosti při vytváření videa.

S Huawei Nova 9 se už nebudete muset při focení podřizovat denní době. Můžete být v pohybu po celý den a mít jistotu, že už nikdy nepropásnete příležitost pro skvělé záběry.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)