Nová chytrá zásuvka Niceboy SmartPlug PRO umí měření spotřeby

Niceboy SmartPlug PRO chytrá zásuvka měření spotřeby ION

Značka Niceboy má na českém trhu novinku do chytré domácnosti. V nabídce se objevila chytrá zásuvka SmartPlug PRO, mezi jejíž schopnosti patří také měření spotřeby. Je s ní tedy možné nejen na dálku prostřednictvím mobilní aplikace ION manuálně či automaticky zapínat a vypínat přívod elektřiny, ale také u zapojených spotřebičů kontrolovat odběr. Skrze mobil je možné spínání ovládat také s pomocí hlasových asistentů.

Chytrá zásuvka Niceboy SmartPlug PRO se připojuje přes Wi-Fi a pro komunikaci s telefonem tak potřebuje jen běžný router. Z tohoto pohledu má velkou výhodu před některými konkurenty, pokud chcete mít zapojení a ovládání co nejjednodušší a nemíníte instalovat například Zigbee bránu.

Niceboy ION
Niceboy ION

Maximální proud je 16 ampér a nejvyšší možná zátěž tedy 3 680 wattů. Zástrčka má jak boční „SCHUKO“ svorky, tak i klasický kolík, takže je univerzálně použitelná ve všech zásuvkách v ČR. Zásuvka na druhé straně má kolík. Novinku můžete na webu výrobce pořídit za 599 Kč.

Co už doma ovládáte přes chytré zásuvky?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)