Nexus 6 – obr s čistým Androidem 5.0 Lollipop (recenze)

Nexus 6 – v trávě, konstrukce (8)

Představení nového telefonu řady Nexus je vždy velká událost. Google tentokrát možná trochu překvapil, když představil Nexus 6 s obrovským šestipalcovým displejem. Jak obstál tento dravec v našem testu?

Obsah recenze

Obsah balení

Krabička s Nexusem 6 je možná až nezvykle rozměrná, přesto jsme v ni nalezli pouze 64GB variantu telefonu Nexus 6, nabíječku, USB kabel, sponku na vyndávání karty SIM a pár papírových materiálů.

Vzhled a dílenské zpracování

Podoba nového přístroje Nexus 6 pro nás není  žádnou neznámou – jelikož stojí za zrodem společnost Motorola, vychází Nexus 6 z povedeného modelu Motorola Moto X (2014). Přední strana se nese v duchu tmavé barvy a žádný světlý prvek zde nefiguruje. Obrovský šestipalcový displej příjemně vyplňuje přední stranu, rámečky po stranách displeje jsou průměrně široké, v prostoru pod displejem naopak příliš prostoru není. Na bradě přístroje bychom senzorová tlačítka hledali marně, sídlí totiž na displeji (což je u řady Nexus zvykem) a do tohoto místa byl vsazen i jeden ze stereo reproduktorů. Nad displejem se pak standardně nachází objektiv přední kamerky, druhý reproduktor a senzory. Notifikační dioda je umístěna v reproduktoru, bohužel ji není možné zatím bez ROOTu využívat. Rohy přístroje jsou příjemně zakulacené a celkově se Motorola vyvarovala ostrých hran. Nexus 6 - přední strana telefonu (7)

Zadní strana opět připomíná větší Motorolu Moto X (2014) a konečně na sobě nese logo výrobce, kterým je zmiňovaná společnost. Záda jsou příjemně zakulacena, díky čemuž přístroj dobře padne do ruky, a prst se telefonu dotýká v místě loga, které je mírně zapuštěno. Objektiv fotoaparátu sídlí uprostřed horní části a je lemován kroužkem se dvěma LED diodami blesku. Celá zadní část je z plastu s matnou povrchovou úpravou, která sice vypadá hezky a dobře se drží, ale poměrně znatelně si pamatuje otisky prstů a nečistoty. Nexus 6 budete nejspíše stále čistit. Nexus 6 - záda telefonu (2)

Díky zakulaceným zádům jsou boky telefonu tenké a opticky je tedy Nexus 6 štíhlý. Celý přístroj lemuje elegantní kovový rámeček. Na pravé straně jsou umístěna ovládací tlačítka, na která lze velmi snadno dosáhnout palcem. Pohled na širokou horní část, ve které je umístěn jack pro sluchátka a zdířka pro nano SIM kartu, možná trochu kazí design přístroje. Micro USB konektor najdeme na spodní straně telefonu. Nexus 6 - ovládací tlačítka (1)

Plastový obr od Motoroly

Konstrukci od Motoroly můžeme pochválit a design telefonu se nám až na horní stranu přístroje líbí. Telefon navzdory obrovskému displeji sedí v rukou dobře a žádná hrana neřeže, telefon má ale kvůli své vyšší hmotnosti tendenci z rukou vyklouzávat. Ovládací tlačítka umístil výrobce přesně tam, kam doléhá náš palec. Zpracování můžeme také pochválit – žádných nesrovnalostí či vrzání konstrukce jsme si nevšimli. Výtku tedy máme snad jen k materiálu zadního krytu, který je kluzký, navíc si až příliš pamatuje naše otisky a nečistoty.

Na šestipalcový displej palcem dosáhneme jen z části – daleko je tlačítko zpět a mimo dosah pak úplně notifikační lišta a horní část displeje. To je už ale celkem standard u telefonů s tak obrovským displejem. S vahou 184 gramů se pak jedná o telefon s vyšší hmotností. Motorola se také chlubí odolností proti vodě, blíže ale tuto skutečnost nerozvádí. Trochu se tak bojíme, že jde pouze o jakousi ochranu proti stříkající vodě (déšť apod.). Telefon jsme tedy do vody nepotápěli.

Na internetu se krátce po vydání telefonu Nexus 6 do prodeje objevilo spoustu uživatelů, kteří měli problém se zadním krytem. Ten se odlepoval od těla přístroje, za což může údajně nafukující se baterie. V případě testovaného telefonu jsme na tento neduh nenarazili, druhý Nexus 6 v redakci však tímto problémem trpěl ihned po vydání. Touto chybou by měla být postižena pouze první série přístrojů, rozhodně by se to ale stávat nemělo.

Fotogalerie

Hardware a displej

Motorola vsadila na osvědčený čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 805, který představuje jeden z nejvýkonnějších procesorů na světě. Je ale “pouze” 32bitový, což by se v nastupujícím trendu 64bitových procesorů mohlo jevit jako nevýhoda, ale na to má podle nás Android ještě čas. Tento silný čip je podpořen grafickým akcelerátorem Adreno 420 a 3GB RAM pamětí. Vnitřní úložiště nabídne v našem případě 64 GB, z nichž je uživateli dostupných něco okolo 55 GB. Nexus 6 existuje také ve 32GB variantě, ale stejně jako testovaný model nedisponuje slotem pro Micro SD kartu. Baterie s kapacitou 3220 mAh rozhodně na první pohled nepotěší, neboť takovými bateriemi jsou dnes vybaveny i telefony s 5″ displejem.

Dobře je na tom telefon s konektivitou, ve které nám schází snad jen infraport. Nexus 6 nabídne možnost připojení skrze Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1, NFC a LTE, které podporuje všechny potřebné frekvence v našich končinách. K našemu překvapení si telefon bez dalších úprav a programů neporadí s připojením Flash disku přes OTG kablík, přestože některé informace na internetu podporu USB OTG uvádějí.

Telefonní řada Nexus nikdy ve fotoaparátech neexcelovala, a tak jsme sami zvědaví, jak na tom 13MPx fotoaparát bude. Tento snímač si poradí i s možností nahrávání videa ve 4K a chlubí se rovněž optickou stabilizací. Podpora HDR je pak samozřejmostí.

Specifikace Nexus 6

 • displej: 5,96″, AMOLED, rozlišení 1440 x 2560 pixelů, jemnost 493 PPI
 • procesor: Qualcomm Snapdragon 805, čtyřjádrový, frekvence 2,7 GHz
 • GPU: Adreno 420
 • paměť: 3GB RAM, 32/64GB vnitřní úložiště
 • fotoaparát: 13 MPx, optická stabilizace, HDR, video ve 4K, přední 2 MPx
 • baterie: 3220 mAh
 • konektivita: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1, NFC , LTE (700 / 800 / 850 / 900 / 1800 / 2100 / 2600 MHz)
 • OS: Android 5.0.1
 • rozměry: 159,3 x 83 x 10,1 mm
 • hmotnost: 184 gramů

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.


Displej

Po úspěšném modelu Galaxy Nexus se SuperAMOLED displejem uplynulo několik let a OLED technologie se do telefonů Nexus opět vrací. Díky tomu nabídne Nexus 6 velmi dobré podání barev, “pravou” černou a dobrou čitelnost na slunci (v tomto ohledu jsou ale kvalitnější IPS displeje lepší). Displej je pak díky rozlišení 1440 x 2560 pixelů extrémní jemný a rozhodně si jednotlivých pixelů nevšimnete. K přesnosti a citlivosti rovněž nemáme naprosto žádné výhrady. Výborně fungovalo i automatické řízení jasu, které jsme neměli potřebu vůbec manuálně “štelovat”. Jediná výtka tak směřuje k podání bílé barvy, které je tradičně u SuperAMOLEDů horší (nažloutlé či našedlé). Nexus 6 - displej

Zvukový výstup a reproduktor

S kvalitnějšími sluchátky si pro běžné uživatele připraví Nexus 6 dostatečně kvalitní hudební reprodukci. Vyloženě špatné nejsou ani hlasité stereoreproduktory, které hrají nahlas a v případě mobilní telefonu rozhodně nadprůměrně. Do kvality zvukového podání letošní Sony Xperie Z3 či HTC One M8 však stále něco chybí. Nexus 6 - horní reproduktor

Test výkonu (benchmarky)

AnTuTu ukazuje, že Nexus 6 patří mezi nejvýkonnější přístroje planety. Zbylé dva testy ale Nexusu 6 nesedly AnTuTu ukazuje, že Nexus 6 patří mezi nejvýkonnější přístroje planety. Zbylé dva testy ale Nexusu 6 nesedly

Herní výkon

Díky kombinaci výkonného procesoru Qualcomm Snapdragon 805, grafického akcelerátoru Adreno 420 a 3GB RAM paměti je zajištěn dostatečný výkon pro hraní jakéhokoliv herního titulu. Testované hry Modern Combat 4, N.O.V.A. 3, Real Racing 3 a Need for Speed: Most Wanted běžely na telefonu Nexus 6 plynule a bez větších problémů. Přístroj se ani přehnaně nezahříval a dobrému hernímu požitku přispěly i kvalitní reproduktory.

Nexus 6 - Modern Combat 4

Konektivita

Wi-Fi a Bluetooth

S přijímáním signálu Wi-Fi jsme problémy neměli – anténa byla průměrně citlivá, spojení pak stabilní a nenastal ani problém při připojování k různým Wi-Fi sítím. Bluetooth pracoval obdobně, což jsme otestovali s chytrým příslušenstvím a posíláním souborů do jiného zařízení.

Datové sítě

S používáním telefonu Nexus 6 v datových sítích jsme neměli žádné problémy, naopak musíme pochválit citlivou anténu, která nás ani v místech se slabším signálem nenechala “na holičkách”. Díky podpoře všech potřebných frekvencí si Nexus 6 poradí i s LTE na našem území, což jsme s úspěchem otestovali v síti Vodafone v Praze i mimo. V místech, kde bylo dostupné pouze připojení 3G či EDGE, se telefon sám automaticky přepínal.

Připojení k počítači

Po připojení k počítači s Windows se Nexus 6 automaticky nahlásí jako MTP zařízení a se spojením či přenosem souborů jsme neměli žádný problém.

GPS

Čip od společnosti Qualcomm a plastová konstrukce v nás již předem vzbuzovala dojem, že s lokalizací polohy nebude mít Nexus 6 žádný problém. Fix polohy je pod širým nebem vždy otázka několika sekund, spojení je poté stabilní a přesné, což jsme testovali v případě navigace (Google Mapy, Sygic) a GPS trackování (Sports Tracker). Podobně fungoval i digitální kompas, který jsme ale pro správnou funkčnost museli několikrát kalibrovat opsáním osmičky ve vzduchu. Nexus 6 - GPS satelity

Baterie a výdrž

Nexus 6 přichází s baterií o kapacitě 3220 mAh, což není na šestipalcový displej rozhodně žádná sláva. V praxi se nám potvrdilo, že při intenzivním používání vydržíte s telefonem maximálně jeden den, což ale většině uživatelů bude stačit. Pokud budete navíc přístroj šetřit, dostanete se i na 1,5 dne. Oproti konkurenčním telefonům s 6″ displeji je to ale spíše zklamání, neboť třeba takový Huawei Ascend Mate 7 či Lenovo Vibe Z2 Pro vydrží dva dny intenzivního používání. Nexus 6 nabízí i jakýsi spořič obrazovky, který sníží jas obrazovky, sníží výkon telefonu, vypne vibrace a omezí data či aplikace na pozadí. V tomto režimu byl ale telefon velmi pomalý a neplynulý, což rozhodně není něco pro uživatele řady Nexus. Tento režim se tedy vyplatí použít snad pouze v případě, že vám zbývá pár procent baterie a potřebujete ještě nějaký čas vydržet.

Podobné výsledky podal telefon Nexus 6 i v sérii syntetických testů, které také prozrazují, že s výdrží na tom není Nexus 6 nikterak zázračně. Vyzdvihnout ale můžeme rychlost nabíjení – z 15 % do plné kapacity se podařilo Nexus 6 nabít za 100 minut, což je úctyhodné. Nexus 6 - test výdrže

 • Hraní her – hra Modern Combat 4, poloviční jas, poloviční hlasitost, sluchátka
 • Přehrávání filmů – Full HD film Edge of Tomorrow, 2 Mbit/s
 • Surfování – prohlížeč Dolphin, refresh stránky Svět Androida po 15 sekundách, Wi-Fi připojení
 • Nabíjení – čas z 15 % na 100 % pomocí kvalitní 2A nabíječky

Uživatelské prostředí

Android 5.0.1 – Lollipop v plné parádě

Telefony řady Nexus jsou oblíbené zejména díky čisté podobě systému Android a včasným aktualizacím na nové verze. Nexus 6 přichází na trh s nejnovějším Androidem Lollipop ve verzi 5.0.1, který se nese ve znamení Material designu. Nový Android je již od pohledu moderní, stylový a svěží. Podobu Androidu 5.0 chválíme a Material design se nám v redakci zkrátka líbí. Jelikož se jedná o čistý Android, v přístroji jsou předinstalovány pouze systémové aplikace a služby od Googlu.

Rychlost a stabilita

Řada Nexus vždy tvoří jakýsi vzor, jak rychlý a plynulý dokáže systém Android být. Nexus 6 je navíc vybaven skoro nejvýkonnějším hardwarem na trhu, takže jsme očekávali bleskové a plynulé prostředí. To se vyplnilo jen částečně. Nexus 6 je rozhodně přístroj, jehož reakce jsou bleskové, a můžeme s klidným svědomím prohlásit, že se jedná o jeden z nejrychlejších telefonů na trhu. Bohužel nám ale občas přišlo, že se přístroj u některých běžných úkonů (otvírání systémových aplikací atp.) na poměry řady Nexus příliš dlouho zamýšlí, stejně tak plynulost občas škobrtne. Rozhodně se nejedná o žádnou tragédii, ale u telefonů od Googlu jsme přeci jen zvyklí na maximální rychlost a plynulost. S tímto jevem se bohužel setkává více uživatelů s Androidem 5 a my můžeme jen doufat, že se tento nešvar podaří v některé z aktualizací opravit. Pochválit můžeme správu paměti – i po delším používání zbývá více než 2 GB RAM a v praxi jsme měli spuštěné dokonce 3 náročné hry najednou a samy se neukončovaly. Se stabilitou jsme rovněž neměli žádný problém.

Náš dojem z línějšího prostředí potvrzuje i srovnání s telefonem Xiaomi Mi3, který spouštěl téměř všechny aplikace rychleji. Nastolit ideální podmínky pro oba telefony je nemožné, takže video nelze brát 100% vážně. Smutný je i fakt, že Xiaomi Mi3 je používáno již 4 měsíce, Nexus 6 přes týden.

Nexus 6 vs. Xiaomi Mi3

Nexus 6 vs. Xiaomi Mi3

Přepracovaný multitasking

Google zapracoval také na správě spuštěných aplikací, která nově dostala trochu jiný vzhled. Spuštěné aplikace jsou řazeny v kartách, mezi kterými se lze velmi snadno přesouvat, a tahem prstu do stran aplikace ukončovat. Nový způsob se nám velmi líbí, neboť je rychlý, přehledný a jednoduchý. Stále nám ale chybí tlačítko pro ukončení všech běžících procesů. Zajímavostí je, že i po restartu telefonu si telefon pamatuje v těchto kartách otevřené aplikace. Novinkou je pak také chování prohlížeče Google Chrome, který dokáže své jednotlivé panely zobrazovat právě jako jeden běžící proces a spravovat je tedy v přepínání běžících aplikací. Tuto možnost lze vypnout. Nexus 6 - multitasking

Dočasné ztlumení zvuků díky režimu Vyrušení

Další šikovná funkce přichází pro ovládání zvuků a vibrací. Nově můžete telefonu poručit, aby po určitou dobu úplně utlumil všechny vibrace a zvuky, případně aby povolil pouze prioritní přerušení. Tím jsou myšleny například budíky či zprávy a volání od kontaktů, které vy si sami zvolíte.

Vylepšená zamykací obrazovka

Zásadních vylepšení se dočkala obrazovka, která brání nechtěnému ovládání telefonu v kapse. Zamykací obrazovka se nově naučila zobrazovat a spravovat notifikace. Ty se velmi přehledně řadí na domácí obrazovce a velmi snad je lze spustit či zamítnout. Nexus 6 - zamykací obrazovka

Notifikační lišta a upozornění

Vysouvací lišta nabídne stejně jako ve starších verzích systému Android přístup k notifikacím a obsahuje i rychlé přepínače. Notifikační lišta Android 5 již není tvořena dvěma záložkami, ale vysouvá se postupně – jeden posun prstu pro zobrazení notifikací, druhý pro vysunutí přepínačů.

Šikovná je také nová forma upozornění v podobě pruhu, který se zobrazí v libovolné aplikaci. Velmi rychle se tedy dozvíte o příchozí notifikaci, aniž by telefon ukončil běžící aplikaci (například voláním apod.). Tento proužek lze tahem prstu do stran ukončit, či dotykem přejít do aplikace z notifikace.

Spojení E-mailu a G-mailu

Menší novinku zaznamenala i aplikace pro správu e-mailů z Google účtu. Nově došlo ke sloučení aplikace E-mail a G-mail, což je v našich očích logické a vítané. Do jedné aplikace si totiž můžete přidat nejen účty z Googlu, ale i od dalších poskytovatelů a nemusíte mít dvě rozdílné aplikace a prostředí.

Kontakty, telefonování a klávesnice

Jako první jsme tradičně otestovali T9 Dialer, který funguje perfektně – poradí si 100% s českou diakritikou. Vzhled prostředí pro kontakty a vytáčení je předělán do Material designu, což našim očím opět lahodilo. S telefonováním jsme žádné problémy neměli – přenos hlasu je dostatečně kvalitní a nestěžovala si ani protější strana.

Klávesnice vychází z předchozích verzí z čistého Androidu, dostala pouze mírně pozměněný design. Nabídne příjemné rozložení, přímý přístup k hlasovému zadávání, smajlíkům či psaní tahem. Český slovník je pak samozřejmostí. Scházely nám ovšem další znaky pod klávesami, s čímž většina volitelných klávesnic na Google Play nemá problém. Nexus 6 - klávesnice

Prostředí systému Android 5.0.1

Fotoaparát a natáčení videa

Mobilní telefon Nexus 6 je vybaven CMOS snímačem IMX214 od společnosti Sony, který je mezi mobilními přístroji s Androidem velmi oblíbený. Testovaný telefon si díky tomu poradí s nahráváním videa ve 4K, tvorbou HDR fotografií a disponuje rovněž optickou stabilizací obrazu. Z výsledků máme spíše rozporuplné pocity – Nexus 6 rozhodně nefotí vůbec špatně, do vlajkových lodí ostatních výrobců ale většinou přeci jen něco schází. Bohužel se opět potvrzuje, že telefony řady Nexus nedisponují nejlepšími fotoaparáty na trhu. Fotografie jsme porovnali také s nedávno recenzovaným iPhonem 6 a i ten ukazuje, že fotí lépe. Fotografie a videa v originálním rozlišení ke stažení zde.

Aplikace

Prostředí fotoaparátu se také dočkalo jistých změn a v počátcích byli v nové aplikaci trochu ztraceni. Po tom, co ale naleznete všechny důležité volby, je orientace ve Fotoaparátu snadná. Našli všechny potřebné volby včetně samospouště, tvorby HDR či sférického režimu. Nexus 6 - aplikace fotoaparátu (4)

Fotografie

Porovnání s iPhonem 6

Nexus 6 / iPhone 6

Video

Nexus 6 – test kamery (4K)

Nexus 6 - test kamery (4K)

Nexus 6 – test kamery (4K) 2

Nexus 6 - test kamery (4K) 2

Nexus 6 – test kamery (Full HD)

Nexus 6 - test kamery (Full HD)

Nexus 6 – test kamery (Full HD) 2

Nexus 6 - test kamery (Full HD) 2

Kdy, kde a za kolik?

Ačkoliv byl Nexus 6 představen již v říjnu loňského roku, na český trh dorazil až nyní. České obchody jej pak nabízejí za cenu 18 000 Kč, což je poměrně vysoká částka za přístroj řady Nexus.

Resumé

Na nový Nexus 6 jsme se v redakci velmi těšili, neboť představení nového telefonu od Googlu je pro fanoušky Androidu událostí. Nexus 6 nás rozhodně nezklamal a opět ukázal výhody telefonů v péči Googlu. Negativ jsme ale nalezli možná více, než bychom před samotnou recenzí čekali. Nejvíce bude Nexus 6 sužovat obrovská úhlopříčka, kvůli které se stane žhavým kandidátem pouze pro část uživatelů, kteří tento rozměr vyhledávají či snesou.

Pochválit rozhodně můžeme jemný OLED displej s Quad HD rozlišením, který překvapí výborným podáním barev, skvělým podáním černé a nezklame ani v čitelnosti na slunci. Nexus 6 je rovněž vybaven špičkovým hardwarem, který jej katapultuje mezi nejvýkonnější telefony na trhu. Potěšila nás rovněž 64GB verze, kterou jsme testovali. Ačkoliv se Nexus 6 nepochlubí nejlepším fotoaparátem na trhu a do výkonu konkurence stále něco chybí, špatně rozhodně nefotí, a za snímky se nemusí vůbec stydět. Nezklamala nás ani konstrukce – telefon nabídne sympatický design i kvalitu zpracování. Podpora bezdrátového nabíjení a rychlé nabíjení klasickou dodávanou nabíječkou je pak příjemným bonusem.

Systém Android 5.0.1 v telefonu Nexus 6 není zatížen žádnými modifikacemi a jedná se o čistý Android přímo od Googlu. Celé prostředí je zahaleno do Material designu, což je v našich očích moderní, stylové a svěží prostředí. Potěšily nás i některé novinky oproti předchozím verzím Androidu (vylepšený multitasking, notifikační lišta, režim Vyrušení apod.) Systém je navíc díky optimalizaci od Googlu a výkonnému hardwaru bleskový, přesto jsme občas měli pocit, že prostředí není tak rychlé a plynulé, jak by se na řadu Nexus slušelo. Doufáme, že tento nešvar Google opraví v jedné z následujících aktualizací.

Trochu nás zklamala výdrž přístroje, která se blíží pouze k jednomu dnu. To sice není žádná katastrofa, přesto letošní konkurenti ukazují, že to jde i mnohem lépe. Kombinace šestipalcového displeje a baterie s kapacitou 3220 mAh zkrátka luxusní výdrž nevykouzlí. Nepříjemným překvapením je pro nás i absence použitelné notifikační LED diody, kterou sice supluje ambientní displej, ale v našich očích to není plnohodnotná náhrada, navíc možná trochu zbytečně snižuje výdrž na jedno nabití. Problémy jsme měli i s tlačítkem zpět, na které kvůli širokému tělu nelze snadno dosáhnout palcem, a úplně nadšeni jsme nebyli ani z materiálu zadní strany, který je sice na pohled a dotyk příjemný, ale pamatuje si veškerý váš dotyk. Na závěr musíme zmínit i vyšší cenu, která sice odpovídá nadprůměrně vybavenému telefonu, ale zároveň se na trhu najdou i jiné šestipalcové telefony s o dost nižší cenou a podobnou výbavou.

Jako konkurenci můžeme zmínit například Huawei Ascend Mate 7, který rovněž přichází s 6″ displejem. Obr od společnosti Huawei sice nedisponuje takovým výkonem, přesto je podobně vybavený, má lepší konstrukci, o poznání delší výdrž na jedno nabití a stojí o pár tisíc méně. Obdobně je na tom i Lenovo Vibe Z2 Pro, které přichází s podobným hardwarem, opět vyšší výdrží a nižší cenou. Ani jeden z konkurentů ale nenabízí čistý Android, což je obrovská výhoda právě řady Nexus.

Klady

+ Výborný OLED displej s Quad HD rozlišením.
+ Velmi vysoký výkon a 3GB RAM paměť.
+ 64GB vnitřní úložiště.
+ Čistý Android 5.0.1.
+ Povedená konstrukce.
+ Dobrý fotoaparát s optickou stabilizací a podporou 4K videa.
+ Rychlé nabíjení s originální nabíječkou.
+ Podpora bezdrátového nabíjení.

Zápory

– Vyšší cena.
– Prostředí není tak rychlé a plynulé, jak by u řady Nexus být mělo.
– Spíše průměrná výdrž na jedno nabití.
– Nelze využít notifikační LED diodu.
– Na tlačítko zpět lze obtížně dosáhnout.
– Zadní kryt si výrazně pamatuje otisky prstů, mastnotu a další nečistoty.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (54)