Netflix brzy zpoplatní sdílení hesel. Týká se to i vás?

netflix sdílení hesla

O tom, že Netflix zpoplatní sdílení hesel, se hovoří už poměrně dlouho. Nyní začala mít tato skutečnost reálný základ a společnost sdělila, že tuto “novinku” začne zavádět v březnu. Stalo se tak při příležitosti zveřejnění hospodářských výsledků.

Už loni začal Netflix zpoplatnění za sdílení hesla testovat v Jižní Americe. Celá myšlenka je o tom zaplatit menší poplatek v případě, že sdílíte heslo někomu, kdo nebydlí ve stejné domácnosti. Pokud jste tedy dávali své heslo kamarádům, prarodičům, či jiným rodinným příslušníkům, se kterými pravděpodobně nesdílíte domácnost, bez poplatku se ti, kterým jste heslo sdíleli neobjedou. Americká společnost v tuto chvíli nesdělila žádné podrobnosti o cenách.

Netflix
Netflix

Těžko soudit, kdy se dostane zpoplatnění i k nám do České republiky. V tuto chvíli se hovoří zejména o USA, ale Evropa bude jistě následovat.

Sdílíte s někým Netflix účet?

Zdroj: XDA-Developers

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)