Do Netflix Games míří variace jedné z TOP her světa

Netflix Games League Of Legends hra Hextech Mayhem

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že populární streamovací služba Netflix celosvětově (včetně ČR) oznámila zpřístupnění vlastního obchodu s hrami. Skrze její mobilní aplikaci jde v tuto chvíli spustit pět titulů a fanoušci pochopitelně očekávají, kdy a jaké ještě přibydou. O takové oznamování se ale pochopitelně nemusí starat jen samotná služba, ale také přímo vývojáři a studia. Teď tak například učinila firma Riot Games, která brzy udělá skrze Netflix Games radost fanouškům jedné z nejoblíbenějších her historie – League Of Legends. K dispozici bude tematický spin-off Hextech Mayhem.

Studio na Twitteru skrze profil této hry oznámilo, že novinka vyrazí konkrétně 16. listopadu na počítače a Nintendo Switch a „brzy“ právě i na Netflix. Běžná mobilní verze zatím oznámena nebyla, což ukazuje na pravděpodobnou exkluzivní spolupráci mezi zmíněnými společnostmi. Studio Riot Games nedávno vyslalo na Netflix také seriál z prostředí LoL jménem Arcane. Nová hra Hextech Mayhem bude podle průvodního videa potrhlá skákačka jako dělaná právě pro mobilní displeje.

Netflix
Netflix

Které další hry byste v Netflix Games uvítali?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)