Mobilní aplikace Netflix začíná nabízet první dvě hry

Netflix aplikace prvni hry

Nedlouho poté, co vysílací služba Netflix oznámila zájem o podnikání i v herním segmentu, se nyní objevuje první výsledek. Mobilní aplikace tohoto giganta už začíná nabízet první dva tituly. Minimálně v Polsku, kde proběhlo oficiální oznámení na Twitteru, už mohou uživatelé sáhnout po mobilních hrách s “netflixovou” tématikou –  Stranger Things 1984 a Stranger Things 3. Jak bylo dříve slíbeno, hry neobsahují reklamy a ani možnosti mikrotransakcí. Přístup k nim totiž bude součástí standardního předplatného.

I když se to ještě může časem změnit, Netflix aplikace v tuto chvíli na hry v podstatě jen odkazuje. Nedají se skrze ni hrát či streamovat, jako je tomu třeba v případě Google Stadia, ale po kliknutí je uživatel odkázán na standardní instalaci z Obchodu Play. Kategorie “Hry” je teď tedy v aplikaci spíš místem pro propagaci. V tweetu nicméně služba zmiňuje, že tento krok je pouhý začátek a Netlix čeká ještě spousta práce. Tak se těšme, jak bude jeho působení ve světě her dál vypadat.

Netflix
Netflix

Které Netflix seriály byste rádi měli jako hru?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)