Netflix a streamování her? Firma má představit konkurenta pro Stadii a Xbox Cloud Gaming

netflix streamování her

Dle webu Bloomberg pracuje Netflix na vlastní platformě, která umožní streamování her. Bude tak konkurovat službám jako Google Stadia, Xbox Cloud Gaming nebo Nvidia GeForce Now a měla by se objevit příští rok.

Netflix a streamování her? Prý realita

Stejně jako ostatní streamovací služby vám i tato nabídne hraní v cloudu, takže nepotřebujete žádný výkonný počítač k tomu, abyste byli schopni aplikaci spustit. Stačí vám obyčejný počítač, telefon, tablet nebo (možná) televize. Ve hře je také možnost, že bude Netflix vyvíjet vlastní tituly, jelikož nedávno podepsalo Mikea Verdu z EA.

Netflix a streamování her

Ten pracoval na hrách jako The Sims, Farmville, Star Wars nebo Plants. vs. Zombies. Služba bude dle posledních informací dostupná všem uživatelům, kteří si Netflix již předplácí. Můžeme se však dočkat menšího zdražení této komplexní služby, která by měla být od aplikace Netflix oddělená.

Jak se na službu těšíte?

Zdroj: Bloomberg

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)