Nejvýkonnější telefony v březnu 2019. Snapdragon 855 ovládl AnTuTu Benchmark

antutu benchmark brezen xiaomi mi 9

Každý měsíc vydává společnost AnTuTu výsledky nejvýkonnějších telefonů z jejich benchmark testu se stejným názvem. Výsledky z března 2019 jsou hodně zajímavé. A to hlavně z toho důvodu, že se poprvé dostalo na telefony se Snapdragonem 855. Pojďme si tedy představit nejvýkonnější telefony v březnu 2019

Nejvýkonnější telefony v březnu 2019 ovládl Snapdragon 855

Minulý měsíc jsme na prvním místě mohli vidět Samsung Galaxy S10 telefony s Exynosem a také Honor View 20 či Huawei Mate 20. Tyto telefon byly v březnu odsunuty. A to díky telefonům, které mají Snapdragon 855. Hned první tři pozice obsadily telefony, které využívají nový čipset od Qualcommu.

Aby se telefon objevil v žebříčku, musí jej lidé během daného měsíce otestovat tisíckrát. Ze všech výsledků se následně vytvoří průměr, který můžeme vidět v podobě hodnocení v žebříčku. K měření se musí rovněž využívat verze AnTuTu Benchmark V7.

antutu brezen 2019 benchmark test

Na prvním místě je Xiaomi Mi 9, který získal v průměru 371 423 bodů. Na druhém místě je Samsung S10 ve verzi se Snapdragonem 855, který se prodává v USA a Kanadě. V průměru získal tento telefon 358 845 bodů. Třetí místo uzavírá čínský telefon Vivo iQOO Monster s průměrným hodnocením 356 004 bodů.

Poměrně překvapivý je výsledek Huawei P30 Pro, tedy nového prémiového telefonu čínské společnosti, který zaostal za staršími Huawei Mate 20 X a Honor View 20. Čtvrté až šesté místo obsadily telefony řady Galaxy S10 s Exynosem. Na desátém místě je Xiaomi Mi Mix 3. A to velice pravděpodobně již poslední měsíc, protože jej v dubnu nahradí novější telefony.

AnTuTu Benchmark
AnTuTu Benchmark

Překvapil vás výsledek nějakého telefonu?

Zdroj: antutu.com, gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)