TOPlist

Nejnovější aplikace z Google Play #311: online sportovní přenosy zdarma

Nejnovější aplikace z Google Play #311: online sportovní přenosy zdarma

Máme tu 44. pondělí roku 2019, které je sice státním svátkem, ale ani tato skutečnost nás nezastaví před publikací dalšího dílu Nejnovějších programů z Google Play. Tentokrát vám představíme aplikace pro fanoušky zlínských Beranů, online sportovní přenosy zdarma a vedení plaveckého deníku. Na závěr jsme přichystali zajímavý hudební přehrávač.

Berani Zlín – pro skalní fanoušky

První aplikace dnešního přehledu udělá radost především fanouškům zlínského hokejového klubu. Jmenuje se Berani Zlín a jde o oficiální aplikaci, která slibuje čerstvé informace o veškerém dění. Novinky, statistiky a články tak budete mít vždy po ruce.

Informačních aplikací je v Obchodě Play mnoho, avšak velkým benefitem je v tomto případě možnost zakoupení vstupenek na zápasy. Při vstupu na utkání na Zimním stadionu Luďka Čajky tedy stačí předložit telefon s uloženou vstupenkou.

Aplikace Berani Zlín je v Obchodě Play necelé tři týdny a za tu dobu zaznamenala více než 500 instalací. O převažující spokojenosti svědčí průměrná známka 4,1, byť komentáře některých uživatelů svědčí o tom, že v některých směrech ještě trpí „dětskými nemocemi“. 11 MB velký instalační balíček můžete používat na telefonech a tabletech s Androidem 4.1 a vyšším.

Berani Zlin
Berani Zlin

TVCOM livestream – online sportovní přenosy zdarma

Mobilní aplikace TVCOM livestream vám přináší možnost sledovat online přenosy z více než dvaceti sportovních odvětví. K dispozici je také archiv s více než 20 000 sportovními videy. Příjemným faktem je, že všechna videa v aplikaci jsou zdarma.

Můžete sledovat nejvyšší české soutěže v basketbalu, házené, volejbalu nebo florbalu. Fotbal nabízí celkem osmnáct soutěží od krajských přeborů až po ČFL a MSFL. V nabídce jsou také vybrané sportovní akce v judu, aerobiku, nohejbalu a klání v mnoha dalších sportech.

Aplikace TVCOM livestream je v Obchodě Play dva týdny a za tu dobu si ji nainstalovalo přes padesát uživatelů. S ohledem na tento fakt zatím nemá k dispozici průměrnou známku. Program velký 3,6 MB lze instalovat na zařízení s Androidem 4.0.3 a vyšším.

TVCOM livestream
TVCOM livestream

Race Diary – plavecký deník

Nová aplikace Race Diary je digitálním deníkem pro evidenci plaveckých závodů a dosažených výsledků v jednotlivých disciplínách. Do aplikace si můžete uložit plavecké závody, kterých jste se zúčastnili, včetně jednotlivých disciplín, časů, umístění a multimediálního obsahu.

Aplikace vám pak sama hlídá překonání a dosažené rekordy v jednotlivých disciplínách. Ty pak můžete sdílet se svými přáteli, rodinou nebo oddílem. Závody lze přidávat jak manuálně, tak pomocí připravené termínové listy zveřejňované Českým svazem plaveckých sportů.

Z dalších funkcí jmenujme například automatickou synchronizaci událostí, oficiální výsledky Českého svazu plaveckých sportů či možnost podělit se o fotky a dosažené výsledky s přáteli na sociálních sítích.

Race Diary je v Obchodě Play necelé čtyři týdny a za tu dobu zaznamenala více než padesát instalací. S ohledem na tento fakt zatím nemá k dispozici průměrnou známku. Jen 5,4 MB velký instalační balíček můžete používat na telefonech a tabletech s Androidem 4.1 a vyšším.

Race Diary
Race Diary

Boom – hudební přehrávač

Po třech českých programech se v závěru podíváme do zahraničí. Aplikace s dlouhým názvem Boom: Music Player with 3D Surround Sound and EQ je hudební přehrávač, který slibuje 3D prostorový zvuk, vydatné basy a pokročilý ekvalizér.

Můžete počítat se širokou podporou mnoha různých typů souborů, jako jsou AIFF, FLAC, ALAC, WAV a DSF. Pokud tedy oceníte kvalitní zvuk, pak přehrávač Boom je přesně tím, co hledáte. Kromě lokálně uložených souborů umí spolupracovat také s online hudebními službami Spotify a TIDAL a streamovat písničky z Dropboxu a Disku Google.

Boom: Music Player with 3D Surround Sound and EQ for Android

Boom: Music Player with 3D Surround Sound and EQ for Android

Boom: Music Player with 3D Surround Sound and EQ je v Obchodě Play dva týdny a za tu dobu si ho nainstaloval více než milion uživatelů. O převažující spokojenosti svědčí průměrná známka 4,4. Program velký 12 MB lze instalovat na zařízení s Androidem 5.0 a vyšším.

Boom: Bass Booster & Equalizer
Boom: Bass Booster & Equalizer

Předchozí díly seriálu Nejnovější aplikace z Google Play

Objevili jste v Obchodě Play zajímavou novou aplikaci?

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

Karel Kilián je zkušený technický redaktor a copywriter s bohatou praxí v oblasti informačních a komunikačních technologií. Jeho kariéra začala na pozici prodavače, odkud postupně… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)