Nejnovější aplikace z Google Play #278: pohodlné mytí auta

Nejnovější-aplikace-z-google-play-2019

Máme tu zase pondělí, a pokud vám kalí náladu fakt, že začal další pracovní týden, snad vám ji zlepšíme dalším přehledem nejnovějších aplikací. Dnes to bude program, který slibuje pohodlné mytí auta. Dále jsme našli rychlý digitální záznamník, privátní sociální síť a chytrou kalkulačku.

Superoperator CZ – pohodlné mytí auta

Společnost Superoperator působí na českém trhu již od roku 2017, kdy začala vyvíjet na míru aplikaci s názvem Mycí digi linka pro největší tuzemskou síť čerpacích stanic Unipetrol/Benzina.

Nyní nastupuje se svou vlastní aplikací, která má poskytnout nabídku, sestávající z více než stovky myček aut. Cílem je ušetřit uživatelům čas. Jak toho chce Superoperator CZ dosáhnout? Nejdříve díky online kamerám zjistíte obsazenost myček. Pak pomocí navigace přijedete přímo před zvolenou myčku a vyberete si mycí program z nabídky.

Po rozpoznání registrační značky vozidla spustíte přímo ze svého telefonu zvolený proces mytí auta. Ušetřit můžete i peníze, protože poskytovatelé mytí často nabízejí zvýhodněnou cenu pro uživatele tohoto programu.

Velkým přínosem je využití aplikace například pro zdravotně znevýhodněné nebo rodiče s malými dětmi v autě. Díky využití programu Superoperator CZ nemusíte chodit k pokladně a stát ve frontě na zakoupení mycího programu, případně čekat na asistenci obsluhy.

Aplikace Superoperator CZ má na svém kontě zatím jen něco přes sto instalací a může se chlubit pěknou průměrnou známkou 4,2. Instalační balíček velký 41 MB můžete použít na telefonech s Androidem 4.1 a novějším.

Superoperator CZ
Superoperator CZ

Aroundsound Audio Recorder – digitální záznamník

Potřebujete často pořizovat zvukové nahrávky? Pak vám možná přijde vhod zatím oficiálně nevydaný program Aroundsound Audio Recorder. Jednou z hlavních výhod je bleskové spuštění záznamu tlačítkem v oblasti rychlého nastavení.

Dalším kladem je ukládání zálohy nahrávek do cloudu, takže o ně nikdy nepřijdete – ani když ztratíte nebo zničíte telefon. Stačí se přihlásit a všechny pořízené záznamy budete mít opět k dispozici.

Zvukové nahrávky lze přímo v aplikaci snadno upravovat – například vystřihnout z nich jen ty nejpodstatnější části, čímž ušetříte drahocenné místo v úložišti. Také sdílení záznamů je velmi jednoduché – můžete je odeslat e-mailem, prostřednictvím komunikační aplikace či uložit do cloudu.

Jako speciální nabídka pro uživatele jsou všechny funkce v rámci předběžného přístupu nabízeny po omezenou dobu zdarma. Platí to i pro (rozumné) využití cloudového úložiště, takže si můžete program vyzkoušet se vším všudy.

Aroundsound Audio Recorder si zatím nainstalovalo více než deset tisíc uživatelů, nicméně protože se jedná o nevydanou aplikaci, není zatím k dispozici průměrná známka. Vývojář neuvádí v Obchodě Play velikost instalační ho balíčku, ani nejnižší podporovanou verzi Androidu.

Aroundsound Audio Recorder
Aroundsound Audio Recorder

Privy – privátní sociální síť

Privy je privátní sociální platforma, která vám umožní snadno zachytit a sdílet zážitky a události jen s vám nejbližšími lidmi. Samozřejmě na to samé můžete použít třeba Facebook, ale už jste slyšeli o únicích dat, kterým tato síť v nedávné minulosti čelila?

Privy cílí právě  na ty uživatele, kterým záleží na tom, aby se publikované informace dostaly jen k oprávněným osobám. Díky tomu budete moci sdílet svůj život jen s těmi, s nimiž ho skutečně chcete sdílet.

Autoři sami sebe popisují jako lidi, používající inovativní technologie, které vytvářejí lepší způsoby, jak oslavovat radost z života. Tvrdí, že jejich aplikace poskytuje nejlepší způsob, jak sdílet vzpomínky s přáteli a rodinou. Stačí vytvořit oddělená alba a pozvat své nejbližší.

Můžete vystavit více alb najednou, přičemž ke každému dáte oprávnění jen vybrané skupině. Kromě prezentování fotografií samozřejmě nechybí možnost přidat text, emoji a doplnit tak například popisky.

Aplikace Privy zatím nebyla oficiálně vydána, takže nemá průměrnou známku. Dosud si ji nainstalovalo více než deset tisíc uživatelů, ke kterým se můžete přidat i vy. Ani v tomto případě není uvedena velikost balíčku a podporovaná verze Androidu.

Privy Chat
Privy Chat

Cam Calculator – chytřejší kalkulačka

Cam Calculator je multifunkční kalkulačka, která zvládá základní, pokročilé i vědecké výpočty, dokáže řešit rovnice a vypočítat BMI. Díky ní můžete řešit i nejsložitější matematické problémy snadným způsobem.

Jako hlavní funkce a výhody jsou jmenovány:

  • Výpočet vyfocených příkladů – aplikace umí spočítat matematický příklad, vyfocený například z učebnice.
  • Základní kalkulačka – s jednoduchým ovládáním a výpočty s procenty.
  • Kontrola matematických příkladů – zkontrolujte a opravte špatné odpovědi v domácím úkolu.
  • Multifunkční vědecká kalkulačka.
  • Snadné řešení obtížných rovnic.
  • Kalkulačka BMI – výpočet na základě výšky a váhy.
  • Historie výpočtů – zkontrolujte, zkopírujte a znovu použijte historii výpočtů.

Program Cam Calculator je v Obchodě Play něco málo přes dva týdny a za tu dobu zaznamenal přes deset tisíc instalací. Převažující spokojenost dokladuje průměrná známka 4,1. Balíček velký 11 MB lze použít na telefonech a tabletech s Androidem 4.0 a vyšším.

Cam Calculator - Smart Math Solver
Cam Calculator - Smart Math Solver

Předchozí díly seriálu Nejnovější aplikace z Google Play

Objevili jste v Obchodě Play zajímavou novou aplikaci? Dejte nám o ní vědět v komentářích!

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)