TOPlist

Nejnovější aplikace z Google Play #274: nová česká internetová televize

Nejnovější-aplikace-z-google-play-new

Máme tu opět pondělí, což mimo jiné znamená, že je tu další pokračování našeho seriálu Nejnovější aplikace z Google Play. Tentokrát na vás čeká nová česká internetová televize, legendární televizní soutěž, program na přípravu na kapitánské zkoušky a aplikace, která vám pomůže s rozličnými rozhodnutími.

MALL.TV – česká internetová televize

Ačkoli je MALL.TV nejmladší česká internetová televize, dokáže nabídnout zajímavý i kvalitní obsah. Stojí za ní totiž bývalý tým „seznamáckého“ Streamu v čele s jeho zakladatelem Lukášem Záhořem.

MALL.TV odstartovala 7. října loňského roku a v jejích pořadech můžete vídat například Romana Vaňka, Adama Gebriana, Miloše Čermáka, Luďka Staňka, Veroniku Šmehlíkovou Kokešovou, Petra Havlíčka a řadu dalších známých jmen.

Počátkem minulého týdne se diváci konečně dočkali mobilní aplikace pro Android. V Obchodě Play se dočtete, že „Své oblíbené pořady a seriály z internetové televize MALL.TV můžete od teď sledovat i ve svém telefonu, a to dokonce i bez připojení k internetu. Sledovat můžete kdykoli, kdekoli, zdarma a bez registrace.“

Aplikace je v Obchodě Play necelý týden, takže trpí ještě dětskými nemocemi. I proto její hodnocení kleslo po pěti stovkách instalací na průměrnou známku 3,8. Program, velký 13 MB, můžete použít na telefonech a tabletech s Androidem 4.4 a vyšším.

Milionář 2019 – televizní soutěž

Hrám se sice v rámci seriálu Nejnovější aplikace z Google Play nevěnujeme, v tomto případě však činíme malou výjimku. Milionář 2019 vychází ze stejnojmenné, chronický známé vědomostní televizní soutěže.

Za aplikací stojí fulnecká firma, založená v roce 2017 vývojářem Ondřejem Šerkem a grafikem Borisem Spillerem. Na svém kontě má celkem šest aplikací, mezi kterými najdeme například program na zkoušení slovíček či předělávku legendární hry Flappy Bird.

Hra je kompletně v češtině a obsahuje více než tisícovku otázek. Můžete si při ní otestovat dosavadní vědomosti a možná se také něco nového přiučit. Principy jsou stejné, jako u televizní soutěže: hráč s každou správně zodpovězenou otázkou stoupá v žebříčku výher, přičemž cílem je vyšplhat až na nejvyšší příčku s deseti miliony korun. V případě chybné odpovědi ovšem bez jakéhokoli kompromisu skončí.

Během čtyř týdnů, po které je Milionář 2019 v Obchodě Play, si ho stáhlo přes pět stovek hráčů. O jejich spokojenosti svědčí velmi pěkná průměrná známka 4,5. Instalační balíček velký 7,9 MB lze použít na zařízeních s Androidem 4.0.3 a novějším.

Milionář 2019
Milionář 2019

Kapitánské zkoušky – příprava na získání průkazu

Před dvěma týdny jsme vám představili aplikaci Zbrojní průkaz testy 2019 od eTesty.cz. Tentokrát se podíváme na další novinku z portfolia firmy NEPLUS, s.r.o.. Jak naznačuje její název, měla by vás připravit na závěrečné zkoušky pro získání průkazů pro plavbu.

Jako hlavní přednosti autoři jmenují:

  • kompletní sada aktuálních otázek z oficiální verze Státní plavební správy
  • režim prohlížení otázek (procvičování) i reálného testu nanečisto
  • možnost označování otázek
  • uchování historie testů
  • čistě offline verze, nepotřebuje internetové připojení
  • možnost nahrát výsledky testů do on-line webové verze a jejich sdílení přes sociální sítě

Kromě bezplatné varianty je k dispozici i placená verze s neomezeným počtem otázek. S touto aplikací vás u zkoušek na plavební průkaz nic nepřekvapí.

Aplikace Kapitánské zkoušky – testy 2019 je v Obchodě Play třetí týden a za tu dobu zaznamenala jen něco přes deset stažení. Z tohoto důvodu nemá zatím k dispozici průměrnou známku. Program, velký 16 MB, můžete použít na telefonech a tabletech s Androidem 4.1 a vyšším.

Kapitánské zkoušky (VMP) 2024
Kapitánské zkoušky (VMP) 2024

Tiny Decisions – jednodušší rozhodování

Dělá vám problém rozhodnout se, pokud máte na výběr z několika možností? Pak se můžete zkusit spolehnout na náhodu v podobě „kola štěstí“. Ano, přesně o tom je poslední aplikace dnešního přehledu Tiny Decisions.

Jak naznačuje název, který v překladu znamená „drobná rozhodnutí“, úkolem aplikace je pomoci vyřešit malá dilemata. Nevíte, jaký film si chcete pustit? Vytvořte si barevné kolo, na kterém si ho vytočíte. Vše, co musíte udělat, je zadat otázku a možné odpovědi.

Pokud často ztrácíte čas otázkami jako „Mám si dát pizzu nebo hamburger?“, „Mám si vzít šedé nebo černé tričko?“ či „Měl bych to udělat nebo neměl bych to udělat?“, pak je aplikace Tiny Decisions právě pro vás doslova stvořená!

Program Tiny Decisions je v Obchodě Play čtyři týdny a za tu dobu zaznamenal přes deset tisíc stažení. Uživatelé ho hodnotí velmi pěknou průměrnou známkou 4,2. Instalační balíček velký 4,1 MB lze použít na zařízeních s Androidem 4.4 a novějším.

Tiny Decisions
Tiny Decisions

Předchozí díly seriálu Nejnovější aplikace z Google Play

Objevili jste v Obchodě Play zajímavou novou aplikaci? Dejte nám o ní vědět v komentářích!

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

Karel Kilián je zkušený technický redaktor a copywriter s bohatou praxí v oblasti informačních a komunikačních technologií. Jeho kariéra začala na pozici prodavače, odkud postupně… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)