Nejlevnější smartphone Samsung na našem trhu dostává Android 13 a OneUI 5.0

Nejlevnější smartphone Samsung

Musíme uznat, že Samsung nás nepřestává softwarovou podporou svých zařízení mile překvapovat. Krom toho, že se jedná o jednoho z nejrychleji aktualizujících výrobců Android smartphonů, svou péči nesoustředí výhradně na vlajkové modely, ale jedná se o jednoho z mála výrobců, který již oficiálně vydal Android 13 i na své dostupné smartphony. Ještě před koncem roku se tak ve vybraných regionech objevila aktualizace pro nejlevnější smartphone Samsung na našem trhu alias Samsung Galaxy A04s.

Nejlevnější smartphone Samsung na našem trhu dostává velkou aktualizaci

Pokud už saháte po telefonu abyste zkontrolovali dostupnost aktualizace, ještě vás musíme trochu zklamat. Aktualizace pro Samsung Galaxy A04s obsahující Android 13 a OneUI 5.0 zatím dorazila pouze do smartphonů pro Panamu. Nicméně není zřejmě úplně liché předpokládat, že se aktualizační vlna brzo rozšíří i k nám. Spolu s novou verzí Androidu a nadstavby od Samsungu pak na tyto telefony dorazil rovněž listopadový patch zabezpečení. Aktualizace bude pochopitelně obsahovat nepatrně odlehčenou variantu OneUI 5.0, tedy verzi nazvanou “Core”. To je ovšem vcelku pochopitelné, vzhledem k lowendovým specifikacím smartphonu Samsung Galaxy A04s prodávaném na našem trhu od přibližně 3,5 tisíc Kč.

Nejlevnější smartphone Samsung

Dostal již váš smartphone Android 13 aktualizaci?

Zdroj: GSMArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)