Google Bard vybral nejlepší telefony roku 2023. Souhlasíte s ním?

Google Bard nejlepší telefony roku 2023

Ve čtvrtek 13. července 2023 začal v ČR oficiálně fungovat (i když to šlo oklikou i dřív) vyhledávací a konverzační AI nástroj Google Bard. Hned jsme využili situace a začali se jej ptát na různé věci. Jelikož má oproti konkurentovi ChatGPT výhodu v přímém přístupu na internet, dovoluje nám například vytvořit aktuálnější verzi staršího článku o nejlepších telefonech. Zatímco s ChatGPT jsme mířili do historie, Barda se klidně můžeme zeptat na zatím nejlepší telefony roku 2023.

Nejlepší telefony roku 2023 podle Google Barda

Jelikož je sestavení takového žebříčku poměrně obtížné a ovlivněno mnoha objektivními i subjektivními faktory, bylo potřeba dotaz trochu orámovat a specifikovat. Nakonec nás napadlo, že nejlepší bude, když se Bard pokusí podívat na hodnocení v zákaznických i odborných recenzích. Zadání tedy znělo následovně: „Které mobilní telefony jsou v roce 2023 nejlepší dle online hodnocení zákazníků i odborných magazínů? Vygeneruj TOP 10.“ A tady je výsledek…

Odpověď:

Zde je TOP 10 nejlepších mobilních telefonů v roce 2023 dle online hodnocení zákazníků i odborných magazínů. Tyto telefony mají vynikající výkon, fotoaparáty, displeje a další funkce. Jsou také velmi odolné a mají dlouhou výdrž baterie. Pokud hledáte nejlepší mobilní telefon na trhu, jedním z těchto telefonů určitě neuděláte chybu.

  1. Apple iPhone 14 Pro Max: největší a nejvýkonnější iPhone, který Apple kdy vyrobil. Má skvělý fotoaparát, dlouhý výdrž baterie a elegantní design.
  2. Samsung Galaxy S23 Ultra: další špičkový telefon od Samsungu. Má velký displej, výkonný procesor a skvělý fotoaparát.
  3. Google Pixel 7 Pro: telefon s čistým Androidem a skvělým fotoaparátem. Je také velmi odolný a má dlouhou výdrž baterie.
  4. Samsung Galaxy Z Fold4: skládací telefon s velkým displejem, který se dá použít jako tablet. Má výkonný procesor a skvělý fotoaparát.
  5. OnePlus 11 Pro: výkonný telefon s elegantním designem a dlouhou výdrž baterie.
  6. Xiaomi 13 Pro: telefon s vynikajícím fotoaparátem a dlouhou výdrž baterie.
  7. Oppo Find X5 Pro: telefon s krásným designem, výkonným procesorem a skvělým fotoaparátem.
  8. Vivo X80 Pro: telefon s vynikajícím fotoaparátem a dlouhou výdrž baterie.
  9. Realme GT 2 Pro: výkonný telefon s elegantním designem a dlouhou výdrž baterie.
  10. Asus Zenfone 9: telefon s výkonným procesorem, skvělým fotoaparátem a dlouhou výdrž baterie.
Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Tak co na seznam říkáte? Sestavili byste ho jinak?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)